Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pochwal Się Swoją Postacią Na 4Story PL


RyLeKBmX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie mam nic do przedstawienia, bo wszystko pobanowane, ale mogę powiedzieć co straciłem:

-Lvl 76 Kapłan

-Lvl 55 Łucznik

-Lvl 59 Zaklinacz

-Lvl 67 Czarodziej

-Lvl 39 Łucznik

-Lvl 77 Łucznik

-Lvl 71 Czarodziej

 

O eq nie wspomne. Grałem wszystkimi postaciami oprócz RMC.

Chcesz zarobić na własnym cheacie/bocie? Pisz na PM

Cracking, analiza programu/strony, boty (także web), cheaty

kwoh2cmd.png

Opublikowano

Nie mam nic do przedstawienia, bo wszystko pobanowane, ale mogę powiedzieć co straciłem:

-Lvl 76 Kapłan

-Lvl 55 Łucznik

-Lvl 59 Zaklinacz

-Lvl 67 Czarodziej

-Lvl 39 Łucznik

-Lvl 77 Łucznik

-Lvl 71 Czarodziej

 

O eq nie wspomne. Grałem wszystkimi postaciami oprócz RMC.

 

Można linki do lexyconu?

 

Moja postać

misiekg.png

created by duds.

Daj Minusa

Opublikowano

http://4story.pl/lexicon/charinfo/Special11/1

http://4story.pl/lexicon/charinfo/Softcore/1

http://4story.pl/lexicon/charinfo/Softcore13/1

http://4story.pl/lexicon/charinfo/Softcore2/1

http://4story.pl/lexicon/charinfo/xXSeneaXx/1

http://4story.pl/lexicon/charinfo/CharMeUr/1

 

Były jeszcze dwa konta, ale je oddałem po czym zmieniono nazwy, jedna to była Coresoft [kapłan coś ok 77 lvl], a drugiej nie pamiętam, jakiś low lvl. Ogółem grałem tylko na Mortal / Valorian.

Chcesz zarobić na własnym cheacie/bocie? Pisz na PM

Cracking, analiza programu/strony, boty (także web), cheaty

kwoh2cmd.png

Opublikowano

No ja się nie mam czym pochwalić :P

http://www.4story.pl/lexicon/charinfo/AdamSKiller/1

Było jeszcze kilka kont, którymi hackowałem na narwie na których kupowałem sobie bronie +18 set z czaso i 'próbowałem' postacie, ale nie wiem dlaczego nie ma ich w leksykonie...;/

52287137559562145640.png

Opublikowano

Ładna postać, w leksykonie nie zawsze wyszuka, możesz w linku po prostu nick edytować na taki jaki masz na tym koncie ;)

Chcesz zarobić na własnym cheacie/bocie? Pisz na PM

Cracking, analiza programu/strony, boty (także web), cheaty

kwoh2cmd.png

Opublikowano

stracony za powiazanie z kontem o oszuctwie w handlu

 

http://www.4story.pl/lexicon/charinfo/RenanX/2

 

(51)lvl

 

Valorian/Aderia

Opublikowano

Hmm ja mam coś w stylu Psycho smile.gif Pełno postaci i prawie wszystkie perm za hacki :/

A więc tak :

Aderia - Derion - tu zacząłem moją przygodę z 4story i najdłużej grałem smile.gif

http://4story.pl/lexicon/charinfo/Killer16/2

(moja pierwsza postać, za swoich czasów, (wakacje 09) kox ;p, ilość 50 i niezły kryt w kuszy ;p )

http://4story.pl/lexicon/charinfo/Alistair/2

( nic ciekawego)

http://4story.pl/lexicon/charinfo/Nezisa/2

(tą postać zamieniłem, miała z goła inne eq gdy nią grałem)

http://4story.pl/lexicon/charinfo/ViIQ/2

(większość grałem na lepszym eq, warto zobaczyć na krytyki na mieczach smile.gif )

http://4story.pl/lexicon/charinfo/MISTRZUNIO16/2

(Całe eq ulepszone na hackach smile.gif ps. Miałem te hacki jako jeden z pierwszych, to było w wakacje 2010, postać do trzepania honoru, zanim dostałem bana byłem 1 w rankingu tongue.gif )

http://4story.pl/lexicon/charinfo/lvlarcin/2

(grałem nim tylko troche, warto zwrócić uwagę na biżu i klate które sam załatwiałem smile.gif, co ciekawe zdążyłem ulepszyć kusze PvP na +20 i nawet jej nie założyłem odrazu ban)

http://4story.pl/lexicon/charinfo/sebo14/2

(podobnie jw grałem tylko chwile)

http://4story.pl/lexicon/charinfo/maniek094/2

(niezłe eq i kox szpon ulepszone na hackach tongue.gif )

 

tutaj to wszystko chyba, najwyżej później dopiszę smile.gif

 

Aderia - Valorian

Tu był tylko jeden, krótki epizod, bez hacków itp

http://4story.pl/lexicon/charinfo/ziomusogor/2

 

Mortal - Valorian

http://4story.pl/lexicon/charinfo/VilQ92/1

(zacząłem nim grać po tym jak dostałem bana na MISTRZUNIO16, najlepsze moje eq i jedno z lepszych na serwie, ogólnie miałem plan żeby zrobić wszystko ponad +20 ale GMowie przerwali zabawe biggrin.gif )

 

http://4story.pl/lexicon/charinfo/UncleJoe/1

(nie grałem od początku, ale bana za ulepszanie zdążyłem dostać )

http://4story.pl/lexicon/charinfo/xShowTimex/1

(zacząłem grać na 80 lvlu, zrobiłem całe biżu +8 zręczność, 2 kusze i peleryne +20, zarobiłem 600g, a dostałem bana bo brat ulepszył na innym koncie naszyjnik z zamku... żenada )

http://4story.pl/lexicon/charinfo/TooSlim/1

(o ile wiem ta postać dalej jest aktywna w grze, zacząłem grać po tym jak wygrał turniej mistrzów smile.gif, eq miałem dużo lepsze i o dziwo nie dostałem bana. Został zamieniony za postać wyżej smile.gif )

 

Mortal - Derion

Tu nie było nic ciekawego, wrzucę postać którą gram obecnie (bez hacków smile.gif )

http://4story.pl/lexicon/charinfo/KlLLER/1

(masakrycznie się zarabia kase na 2 bitwie bez hacków :/ )

 

No i to chyba wszystko, sporo tego smile.gif

Nie wiem czy ktoś grał (i stracił) tyle dobrych postaci co ja ;P

 

Dołączam kilka screenów dla potwierdzenia moich postaci smile.gif

post-128575-0-24880100-1292267342_thumb.jpg

post-128575-0-61005300-1292267374_thumb.jpg

post-128575-0-74595700-1292267420_thumb.jpg

post-128575-0-74815000-1292267458_thumb.jpg

Opublikowano

Wow : D no fakt coś jak ja. Btw. znałem kiedyś TooSlim ale to inne konto xTooSlim jakoś tak.

Chcesz zarobić na własnym cheacie/bocie? Pisz na PM

Cracking, analiza programu/strony, boty (także web), cheaty

kwoh2cmd.png

Opublikowano

Wow, skąd masz takie koksiarskie eq na postaci na, której grasz bez cheatów?

 

Mortal - Derion

Tu nie było nic ciekawego, wrzucę postać którą gram obecnie (bez hacków smile.gif )

http://4story.pl/lexicon/charinfo/KlLLER/1

(masakrycznie się zarabia kase na 2 bitwie bez hacków :/ )

 

Żeby nie było spamu, tu postać na której grałem dzień:

http://www.4story.pl/lexicon/charinfo/Lisadar/1

misiekg.png

created by duds.

Daj Minusa

  • 1 rok później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...