Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne]Porada.Umysł Vs. Ciało (Body Vs. Mental)


Kto jest lepszy, ocaniamy całokształt  

17 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kim wolisz/lepjej ci si? gra ?

    • Wojownik - Cia?o (Body)
    • Wojownik - Umys? (Mental)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ogólnie to głosujcie. Mam pytanie dla osób którzy osiągneli w metinie 75+

Jeżeli grasz Mentalem , (jeżeli miałbyś możliwość zmienił byś na Bodego?)Uzasadnij

Jeżeli grasz Bodym , (jeżeli miałbyś możliwość zmienił byś na Mentala?)Uzasadnij

Proszę o pomoc w wybraniu profesji :)

"...Jeszcze raz mnie obrazisz - odetne Cie od slonca..."

;)

Youtube_logo.jpg<----Mój kanał

Daj Mi -

;)

[Tut]Jak pobierać z pełną prędkością

Opublikowano

woje to najnudniejsze postacie w metku

maja slabe skille do pvp ale za to dobre w expie

body jest lepszy w expieniu a mental w pvp

 

nie polecam tych postaci bo sa nudne,drogie(ku i eq)i maja najgorsze skille do pvp

860331433165800174608.png

Opublikowano

Na wyższym lvlu nie ma wątpliwości w pvm dużo lepszy jest body (szybkość i atak). W v2 może się okazać, że niby mental sobie lepiej radzi. Ale sytuacja zmienia się diametralnie w grocie. W PvP obie postacie są dość dobre ale body uzbrojony w przeszywkę może zdziałać dużo hitami. Jednak gdy grasz bodziakiem potrzebujesz lepszego eq (tarcza , zbroja , helm) , ponieważ body ma mało defa i do tego dochodzi lekki - z berserku. Rób co chcesz ale jeżeli miałbym grać od nowa to nie wahał bym się nad tym tylko grał bodym lub surą wp. Oczywiście mówię o 75+.

 

Habata itara

modoranai to ittte

Mezashita no wa

aoi aoi ano sora

 

Opublikowano

Mental vs Body pytanie, które nie daje spać niektórym po nocach :D

Grałem mentalem(78lvl) i bodym(84lvl), mental to nudny exp ponieważ włączasz silne i lurujesz,

body szybka i dynamiczna gra, jeśli jeszcze z dobrym buffem bierzemy tyle co mental a nawet więcej bo szybciej ubijemy.

Mental ma dużo większe obrażenia z duchowego niż body z wirka czy 3stronnego ale za to ciałem nadrabiamy hitami.

Gdy zmieniłem mentala na bodiego żałowałem, że nie grałem nim od początku.

Body ma teraz ułatwioną sprawę na globalu ponieważ na 92lvl mamy misję z klejnotami zawiści po, której możemy otrzymać 120defa+

czyli nie aż tak bardzo ale w pewnym sensie stajemy się "podobni" do mentala.

Jeśli ktoś ma dylemat kim grać mental/body polecam WP^^

Pozdrawiam CreatiVe01

xb4c9CP.png
 

Serwer, który sprawi, że przypomnisz sobie dlaczego zacząłeś grać w metina :) 

Opublikowano

Chyba da się zmienić po 30 lvl, kupując w IS, Zwój Powrotu Statusu.

 

Co do tematu, to polecam Bodego, wbiłem 72lv i naprawdę fajnie się grało. :)

Pomimo, nie miałem jeszcze skilli G/P :/

jjwxlXl.jpg

Sygna by

Nathalie <3

Opublikowano

mental ma kopa w skillach, a bardziej w pojedynkach.

gdy ze złodziejem + 6 waliłem w wojowników po 7k bez kryta, to było coś.

ale za to na metki ta postać nie nadaje się.

z ribem +9 średnie 41% metki 85 w red lesie biłem po 25 minut.

postać jest nudna i monotonna, ale jakoś 80 lvl wbity.

pozdrawiam.

 

nie da się zmieniać profesji po 30 poziomie. :(

g0Tef.jpg

Opublikowano

powiem tak wedlug mnie gra bodym bez is/misktureg itp nie ma sensu moze jest on pro do 50 potem to masakra przynajmiej mi malo defa moze szybko bije ale co mi z tego jak musze po 1 grupce brac pierw wbilem 65 bodym byla to masakra pomyslalem sobie tak a wbije sobie 65 lv mentala zobacze czym sie bedzie fajnie gralo mentalem 2 razy szynciej wbilem 65 lv fajnie szybko szlo

ja osobiscie wole mentala fajnie sie nim gra i wgl w pvp jest pro wole go od boego

Zbieram - :)

 

naglowekz.png

 

 

WSRH-Wyższa szkoła robienia Hałasu

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...