Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Sposób Na Kowala Z Allegro - Wtf?


AndrzejGrubba

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to pewnie jakis dzieciak ktory ma konto załozone na allegro na rodziców i wystawia takie rzeczy które nie istanieja moze po za tym ze doładuje 400SM to mozna samemu robić dzieki AOL

jezeli ktos to kupi i pójdzie z tym na policje to ten dziaciak ma po prostu przeje*ane :)

do6qfp.jpg

Opublikowano

Haha nie no jakie pokemony dały się na to nabrać i to jeszcze licytować. Jak teraz patrzyłem to były 4 :D. masz + za to, że wstawiłeś ta akcje ;d

Opublikowano

Na allegro jest pełno takich aukcji...

 

Macie kolejne :P

 

http://allegro.pl/zarobek-na-yangach-sprawdz-i1338792977.html
http://allegro.pl/metin-2-magiczna-szkrzynka-i1324643546.html
http://allegro.pl/exp-hack-metin2-i1341343210.html

1327238783-U261492.png

Opublikowano

Nie moge w takich ludzi

To tak samo jak ktos sellal em2 andrzeja jak wszystko na mpc bylo

Glupota ludzkosci przeobraza w wielkich rozmiarach

sstwc.jpg

Opublikowano

Macie bardzo prostolinijne myślenie.... Ja jak widzę takie aukcję to licytuje je specjalnie..... dlaczego ?? NIE nie jestem BIG NEO KID - ale ktoś kto to wystawił musi zapłacić prowizję od sprzedaży - a allegro tego nie podaruje. Ja nie muszę zapłacić dopóki koleś nie złoży podania do allegro o zwrot prowizji (dziecko które to wystawia jest za głupie by złożyć takowe podanie). Ja dostanę ponaglanie do kupna. Wtedy składam formularz o nieuczciwe zamiary sprzedającego i mam to gdzieś. Tak samo robię z typami co sprzedają SM np 5000szt za 250zł. Każdy by chciał tak tanio kupić - wiadomo FAKE z daleka. Wykupuje takie ofert i żaden jeszcze nie pisnął słówkiem o kasie.. Takie noobki to mają ZERO SKILLA i zero startu w stosunku do mnie.... a ze takiego tałatajstwa nie znoszę to tępię !!!

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nie moge w takich ludzi

To tak samo jak ktos sellal em2 andrzeja jak wszystko na mpc bylo

Glupota ludzkosci przeobraza w wielkich rozmiarach

 

dobrze powiedziane - głupota głupotę głupotą przegania.. :)

 

EM2 NIE JEST JAKIEGOŚ TAM ANDRZEJA!!

czy gdybyś Ty go spolszczył - już automatycznie byłby Twój ?? ;>

 

jeśli tak... - to pozdro

1284282093-U138092.png

Yo !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...