Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Jak Przyspieszyć Działanie Gry


StanikVip

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jest to krótki poradnik o tym jak w łatwy sposób przyspieszyć działanie gry, ten sposób działa nie tylko z crossfire.

 

Wiec tak:

1.Odpalamy grę

2.Przechodzimy do menadżera zadań (Alt + Ctrl + Delete)

3.Przechodzimy do procesów i tam szukamy procesu crossfire.exe

4.klikamy na niego prawym przyciskiem myszy i w ustaw priorytet zwiększamy w zależności od potrzeby :D

 

Jest to dość przydatna sprawa dla osób które podczas gry mają lagi!

Opublikowano

To działa? Oo no nie wydaje mi sie, rozumiem że dzięki temu stawiasz crossa na 1 miejscu w procesach ale to nie daje nic poza większym uzyciem ramu na tą gre... , przydatne dla tych którzy grają na kalkulatorach...

90560.jpg

 

 

Zanim starość napełni Wasze domy

My będziemy pierwsi - przyjdziemy po kryjomu

W debilnych kostiumach ze sztucznymi rzęsami

Przyjmiecie nas ze strachem z otwartymi oczami

Zobaczcie to wszystko czego się boicie

Ciosy i ostrza odmienią Wasze życie

Zniszczą sen o komforcie - Nowego Chrystusa

Zakrwiawione głowy przestaną się ruszać

 

Opublikowano

To działa? Oo no nie wydaje mi sie, rozumiem że dzięki temu stawiasz crossa na 1 miejscu w procesach ale to nie daje nic poza większym uzyciem ramu na tą gre... , przydatne dla tych którzy grają na kalkulatorach...

To działa bo bardzo często kiedy gramy w jakąś grę jak np. crossfire to ta gra nie zużywa dużej ilości ramu która może być wcale nie użyta.

Trochę namieszałem ale wiesz o co mi chodzi :D

Opublikowano

moze byc przydatne ale nie wiem czy zadziala bo nie sprawdzalem xD

<p>sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7</p>

 

Opublikowano

Znałem to ale ... No niech ci będzie Masz tego +

 

3.Przechodzimy do procesów i tam szukamy procesu crossfir.exe

 

YYY.... czy mialo byc crossfir.exe czy crossfire.exe ;p

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

To w sumie działa w każdej grze FPP. Jednak zmartwię was tym, że zadziała to tylko na xp lub starszych systemach.

W Viście czy 7 po prostu nie działa.

Historia stworzenia Mańka


27.08.2009 Moderator War Rock


08.01.2011 Global Moderator


03.05.2012 Administrator


 


Now Elita

Opublikowano

nie wiem ja mam xp i lepiej chodzi :D

  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...