Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Metin2Sg. Poczatkowe Zarabianie


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie. Mam 20 lvl ninja dagger na Metin2 SG. Skille: zasadzka m1, wirek i szybki po 1 punkcie. 192 defa i 2882 hp. staty: CON 37, DEX 29. Jak zarobić z 2x dropem? ;p

Opublikowano

Zrób bodeg/mentala/wp i drop ;)

 

Możesz dropić fms'y na dzikusach, potem zarobić na eq dla dropka do imhy...

Możesz iść na łatwe ezo dropić riby...

Na małpy, dropić medale...

52287137559562145640.png

Opublikowano

malpy najlepiej a jak masz ten x2 dropi w weendy jest 50% dropa to medale jak szalone leca

@edit noto w ten nie ma ale w poprzedni byl drop

1378747514-U216092.jpg

Opublikowano

Na medale lec wojem body aura M1

Moim zdaniem najlepszy sposob a ostatnio GM sie bawia i daja szanse na przedmiot i takie tam smiecie.

Mozesz tez sie wybrac na kawalki klejnotu czy riby

sygnaturkalow.png
Opublikowano

K.K nie polecam dropic 2h dropienia bodym 30 lvl i 2 Kawalki...Tak wiec naprawde...

na medalach niewiem jak jest nie bylem na SG : ) ale dzis sie moze wybiore wpkiem : P do 20 lvl ^^

Polecam zarabiac na ezotach : P 1 dzien i pare ribow mialem opylilem i 5kk sie zebralo...

Opublikowano

A po ile pojdzie rib +0 average 28 % i Autumn wind fan +0 average 24 % ? dzisiajszy drop z imhy :P

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...