Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy ktoś poda instrukje jak zrobić konto w WR Philliphines?


keli23

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie opłaca się w PH.. są takie lagi, bronie co prawda większość dla darmowych kont, ale drogie.. do tego lagi..

 

 

ale Twój wybór.

 

Tutorial:

 

Wchodzisz na Amped Register

post-4805-1232529110.jpg

 

 

1. Wpisujesz swój e-mail.

2. Username (nazwa użytkownika do logowania)

3. Hasło (8 znaków, conajmniej trzy cyfry)

4. -

5. Powtórz hasło.

6.PIN, osobiście nie wiem do czego służy, ale lepiej go sobie zapisać. 7 cyfrowy, wstukać go na tej klawiaturze numerycznej pod spodem..

7. Klawiatura numeryczna.

8. Pytanie, do zmiany hasła jak w int. Wybieramy jakieś.

9. Odpowiadamy na to pytanie.

~~od tych punktów można wpisywać co się chce~~

10. Pierwsze imię.

11. Wpisz jakąś cyfrę.

12. Drugie imię.

13. Data urodzenia. (radze powyżej 18 lat bo są zajebiste efekty krwi)

14. Płeć. (Male chłopak, female kobieta :D)

15. Adres (radze wpisać jakiś nieprawdziwy ..

16. Miasto (też jakieś wymyślone)

17. Stan (województwo)

18. Zostawcie jak jest.

19. Numer telefonu (wymyślony)

20. Numer domu.

21. Gdzie grasz?

22. Twoje połączenie internetowe.

23. zostawcie

24. Ustawcie że TV, wtedy się ucieszą.

 

I naciskasz Submit.

 

Poradnik jest zrobiony przeze mnie. Nie życzę sobie żebyście pisali że skopiowałem..

d23735233b786cb5.jpg

 

 

Dołącz do nas! :)

Opublikowano

Osobiście grałem w WR Philipines Ale nie polecam bo tam mają lagi w huj. Koreański lepszy ale nie grałem :P

 

@up Dzięki za [TuT] Dostaniesz piątkę za to że każdy będzie już to wiedział.

222pac.gif

 

 

 

 

 

'Nawet w ciemną noc, każdy dzień jest odpowiedni. Żeby nawet gdyby niewiadomo jak jest ciężko, trzymaj głowę w gorze...'

 

Tupac Amaru Shakur [*]

Opublikowano

Dzięki za tuta ale wiedziałem ... :D

@Wladzio Z kad mozesz wiedzieć ,że korean lepszy a wcale w niego nie grałes? <lol2>

To tak samo jakbym powiedział ze dobry jest Bimber a go nie piłem ... :D

Opublikowano
filpinski wr do dupy radze nie grać
Wiesz co może być do dupy?TY!Spamujesz jak niewiem co ,ale chyba jak SPIWR(SPamer In WarRock)....

 

POWRÓCIŁEM NA FORUM!!!!!!
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

ja w to pykam zarąbiste tylko trzeba lubieć dinarki na Mac10 zbieram ale mnie kickają ;/ ;/ ;/ mam Nick Krece07

o.O
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...