Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum][Tut]Rejestracja Na Candylongju


szaja

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Wszystkich Dziś chciał bym pokazac całkiem nowy i który sam odkryłem sposób na Obejści Blokady Ip na candyLongju.A wiec do dzieła.

 

1.Wbijamy na stronę

https://passmethru.com/

lub

http://hillofbeans.biz/ Na Tej stronie Każdy może zrobic sobie tylko 1 konto

lub

http://hotashell.biz/ Na Tej stronie Każdy może zrobic sobie tylko 1 konto 

 

2.W tabelkę wpisujemy http://ipblock.candy...net/?pagina=reg i wciskamy ''Enter''

 

3.I wchodzi nam na Stronę Rejestracji Możemy się spokojnie Rejestrowac.

 

Film :

http://www.youtube.com/watch?v=o3N8zR97HJA

 

Dodam ,że rejestrowac można się beż ograniczeń i w 99,9% każda osoba będzie mogła zrobic konto. Testowałem. !

 

 

 

P.s Nie denerwujcie się jak wolno będzie wam chodził net. ; )))

29.11.2010 50 Postów

 

65809842.png

 

http://www.mpcforum.pl/topic/244531-tutrejestracja-na-candylongju/

 

Tut jak w Bardzo Dziecinny sposób Zarejestrowac się na CandyLongju.

http://www.youtube.com/watch?v=o3N8zR97HJA

Opublikowano

Wyskakuje mi coś takiego i WTF? The requested resource could not be loaded. libcurl returned the error:<br><b>Couldn't resolve host 'ipblock.candy...net'</b> <a href="http://www.newipnow.com">Return to NewIPNow.com</a>.

 

RBD jeśli chcesz mogę ci konto założyc bo mi normalnie działa

29.11.2010 50 Postów

 

65809842.png

 

http://www.mpcforum.pl/topic/244531-tutrejestracja-na-candylongju/

 

Tut jak w Bardzo Dziecinny sposób Zarejestrowac się na CandyLongju.

http://www.youtube.com/watch?v=o3N8zR97HJA

Opublikowano

Bardzo dobra robota mi działa jak chcecie to moge zakładac wam konta piszcie mi na PW oj cos teraz pisze ze zakładanie kont ograniczone lub cos takiego;/

gilu.jpg

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Siema! Mam taką prośbę mógłbyś mi zrobić konto? Bardzo bym prosił bo mi nie działa

 

Chciałbym abyś napisał na moje gg. 6865858 bo chciałem trochę info o serwie i wgl.;]

 

 

Pozdrawiam;p

  • 10 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...