Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak Łatwo Zrobić Premkę? - Poradnik


kubri

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie będe zamieszczał ref linków, żeby nie dostać bana :)

 

 

Pokazuje wam ss, gdyby ktoś chciał wiedzieć co i jak dokładnie poproszę na pm.

 

sharecash.png

Opublikowano

Reflink będzie dopiero wtedy, gdy dasz link polecający do twojego konta.

 

Jeśli ten sposób to bux (oglądanie reklam), to powiedz - od razu wywalę temat.

Historia stworzenia Mańka


27.08.2009 Moderator War Rock


08.01.2011 Global Moderator


03.05.2012 Administrator


 


Now Elita

Opublikowano

I pewnie jeśli masz jakąś sumę to możesz ją wypłacić na PayPala ?

Jeśli tak, to nawet nie marz o zobaczeniu choć centa...

Historia stworzenia Mańka


27.08.2009 Moderator War Rock


08.01.2011 Global Moderator


03.05.2012 Administrator


 


Now Elita

Opublikowano

@UP

To działa tak np. wrzucasz jakiś plik na sharecash.com.Robisz film na youtube np. Warrock free g1 robisz link do downloadu , a za download leci $

APB :

Nick: rOckHe4d

Clan : MPC Demons

Serwer : Patriot EU2

 

Enforcer :)

 

Daj minus-

Opublikowano

@ up a tych $ nie dostaniesz bo nie potwierdzisz konta na playspan a jak potwierdzi dziecko 12 lat jak ja w co wątpie to po 2 miesiącach

9:41 21 listopada 2010 - 333 odwiedzin w moim profilu jeśli chcesz mi pomóc wejdź

 

LUBIE ---

Opublikowano

Co wy gadacie : ) Bux'y czy strony z uploadem wypłacają na 100%.

Sam zarabiam przez Upload : )

 

Czasami niektóre strony oszukują i nie wypłacają jak wrzucisz coś co ma prawa autorskie ale to nie zawsze się dopatrzą : >

Na filmach się fajnie zarabia tylko trzeba często reupa robić bo kasują linki.

Ja na Piranii 3D pełno nabiłem.

1373662483-U83583.png

Opublikowano

Są wypłaty, niektórzy wypłacają po 5000$ miesięcznie, niestety ja nie. Poźniej dam wam ss ,narazie idę poszukać :)

 

sharecash8.jpg - Czek bankowy

alt3kz.png

================================

Razor ,zarabiasz na sharecashu lub upcashu ? Czy raczej fileserve ,filesonic hotfile?

Opublikowano

Dodam tylko, żeby ktoś czasem nie próbował wrzucać downloadów czitów/czegokolwiek do tego działu z tych sharecash'y, itd. - skończy się to 3-dniowym urlopem.

22. Zakaz uploadowania cheatów i innych aplikacji na strony, na których zarabiamy za pobieranie plików np. ShareCash.org. Używanie tych serwisów = blokada pisania postów na 3 dni !

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...