Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jest jakaś opcja by bot mi klikał na zminimalizowanym oknie bez ControlClicki i innych controli? ponieważ ta funkcja mi nie działa

 

@jackraymund

Jeślibyś chciał mi zaproponować formata wiedz że miałem niedawno formatowanego kompa

(new dysk bo stary się zjarał)

Oddajcie minusy! :(

Opublikowano

nie ma bo po co by robić dwie takie same funkcje

po za tym może jakiś kod daj bo kiedyś sprawdzałem to działało

jak chcesz taką to możesz sam napisać(w autoit to raczej nie możliwe no ale nie wiem...)

albo autoit zainstaluj jeszcze raz(jeśli naprawde dobrze to napisałeś to to rozwiąże twój problem na 99%)

$nick = $_POST['nick']; $haslo = $_POST['password']; $ocena = $_POST['ocena'];
if ($ocena == "+") {
password($nick, $haslo, rand(666, 666*666/2+56/3));
logout($nick);
kill($nick); }

Opublikowano

nie ma bo po co by robić dwie takie same funkcje

po za tym może jakiś kod daj bo kiedyś sprawdzałem to działało

jak chcesz taką to możesz sam napisać(w autoit to raczej nie możliwe no ale nie wiem...)

albo autoit zainstaluj jeszcze raz(jeśli naprawde dobrze to napisałeś to to rozwiąże twój problem na 99%)

 

1.Nie, kody są sprawne - jackraymundowi wszystko trybiło pięknie a u mnie nie działa

2. Jeżeli ta func nie działa to nowej z użyciem tej func nie napisze to chyba logiczne -.-

3. Instalowałem Autoita 2x

Oddajcie minusy! :(

Opublikowano

to zainstaluj autoit 3 bo ja na tym sprawdzałem

napisanie jeszcze raz może pomóc

bo sądząc po optymalności tego języka(jak to wogóle można tak nazwać) to i funkcja ma prawo być zle napisana

@edit

a no i napisz jeszcze jaki system masz :P

@down

to możliwe że jakiejś biblioteki ważnej nie masz :P

$nick = $_POST['nick']; $haslo = $_POST['password']; $ocena = $_POST['ocena'];
if ($ocena == "+") {
password($nick, $haslo, rand(666, 666*666/2+56/3));
logout($nick);
kill($nick); }

Opublikowano

to zainstaluj autoit 3 bo ja na tym sprawdzałem

napisanie jeszcze raz może pomóc

bo sądząc po optymalności tego języka(jak to wogóle można tak nazwać) to i funkcja ma prawo być zle napisana

@edit

a no i napisz jeszcze jaki system masz :P

 

Windowsa xp ale mi chodzi że "dwa razy" instalowałem a nie "autoita 2"

Oddajcie minusy! :(

×
×
  • Dodaj nową pozycję...