Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] How To Kolorowy Element Na Czarnobiałej Focie


Wladzio

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

96730038717014941219.png

 

W tym tutorialu dowiesz się jak zrobić czarno białe zdjęcie z kolorowym elementem.

 

Step 1

 

Otwieramy interesujące nas zdjęcie w

gimpie (kolorowe oczywiście), ja wybrałem te:

51230899946429086425.png

 

Następnie w oknie warstw kopiujemy warstwę ze zdjęciem.

Na utworzonej warstwie wybieramy ------> kolory----> destauryzuj

zdjęcie powinno nam się zrobić czarno białe.

 

Step 2

 

Na czarno białej warstwie wybieramy element,

który chcemy wprowadzić w kolor, lupką ustawiamy odpowiednie zbliżenie i gumką

dokładnie "wymazujemy" wybrany element.

 

 

Mój Efekt:

84593818291306955858.png

03787903160817287822.png

 

Drogi userze jeśli mogę ci pomóc, a na pewno się postaram pisz PW ;]

albo gg które jest w moim O Mnie ;>

 

Moja siostra nago 18+!!

Opublikowano

Żal

 

Zobaczymy, ale dam ci tego " + " za wysiłek

 

Rozwaliłeś mnie tym wysiłkiem ^^

 

Nie wiem po co ten tut przecież to nawet "zielony" potrafi...

 

Tut (pomijając to ze jest zupełnie nie potrzebny moim zdaniem) jest zrobiony na odpierdol, nawet nie chciało ci się wymacać napisu z renderu.

Opublikowano

Żal

 

 

 

Rozwaliłeś mnie tym wysiłkiem ^^

 

Nie wiem po co ten tut przecież to nawet "zielony" potrafi...

 

Tut (pomijając to ze jest zupełnie nie potrzebny moim zdaniem) jest zrobiony na odpierdol, nawet nie chciało ci się wymacać napisu z renderu.

Hmmm muszę Cię zdziwić! Wiedziałem o tym ale nie mogłem tej opcji znaleźć za ch... ;)

Za poradnik +

Aha i nie wiem czemu ale u mnie nie chce się zaznaczyć na przykład, światła w samochodzie same, tylko albo cały samochód się zaznacza na czarno, albo w ogólę...

Musze jeszcze pokombinować... ;/

Nie.

Opublikowano

Tu jest Gów*o zrobione... To są 3 minuty max pracy w programie...

 

Taka opcja jest nawet w Picass`ie o.O


Kiedyś to były czasy. Teraz już nie ma czasów...

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...