Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Nowy Sposób Na Kk / Nie Każdy Może


PlayTheGame

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Znacie ten sposób?

Znajomy siedzi za granicą, Wy wysyłacie mu kody na kk i ot tym sposobem macie darmowe kk, tu rodzi się moje pytanie. Czy podanie kodu z Polski do osoby za granicą, kt óra wysle ten kod z Polskiego numeru to zabierze mu hajs z konta?

Opublikowano

Według mnie oczywiście.Jeśli jest za granicą odbierze mu sumę Polskich przeliczonych na np. funty czyli 20zł = 19 GBP jeśli się nie mylę w przybliżeniu.

APB :

Nick: rOckHe4d

Clan : MPC Demons

Serwer : Patriot EU2

 

Enforcer :)

 

Daj minus-

Opublikowano

Kiedyś jak próbowałem wyslać ruskiego sms'a (koszty były tańsze) z polski to kase zjadło, ale KK nie było, więc w ogóle nie wiem czy takie coś zadziała.

Chcesz zarobić na własnym cheacie/bocie? Pisz na PM

Cracking, analiza programu/strony, boty (także web), cheaty

kwoh2cmd.png

Opublikowano

@UP

Musisz być za granicą.Krótko powiem jak jesteś za granicą nie kupuj!Sponsor pay wtedy daje po 50 kk ofert.Mój kumpel sprawdzał to na the west też jest sponsor pay i te premki wszystkie kupował za free.

APB :

Nick: rOckHe4d

Clan : MPC Demons

Serwer : Patriot EU2

 

Enforcer :)

 

Daj minus-

Opublikowano

To działa, i wydaje się, że podając kod Polski komuś za granicą, który pośle sms'a z zagranicznej karty za smsa nie beknie a kk zostaną przyznane.

Jeżeli się mylę to prosiłbym o konkretne wytłumaczenie jak zarobić, a się nie narobić :rolleyes:

  • 1 miesiąc temu...
Budowniczy
Opublikowano

Co do Sponsor Pay to ja mam nowe okno i tam do wyboru tylko telefon i opcja sms, da się coś z tym zrobić?

mpcforum4everblue.jpg
Opublikowano

zal nie działa juz kiedyś działało:)

21c85ye.gif

Sygnatura by RajuPOL zakaz kopiowania!

 

-Masz coś do mnie?

Nie!

-Daj mi -!

Nie!

-Oj to będzie wpierdol!

No ok ok już daje!

 

Jeżeli nie dasz mi - odwiedzę cie w domu więc zacznij się bać;D

 

Jeżeli dasz mi - odwdzięcze się tak samo:)

Opublikowano

niema wogule zadnego sposoby ale jak jest to niech ktos tutaj wzuci

Tylko Odjazd Kolek da *5 A Głupi Da ------ ![/snapback]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...