Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Mini-Tut][Dl] Jak Zagrać Na Chińskim Cliencie Serwera Xbmetin2


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W związku z tym że wiele graczy na serwerze i na forum pisało do mnie

skąd mają pobrać, jak wgrać itp. Więc zakładam ten temat, aby zmniejszyć spam i pomóc innym.

 

Jeżeli chcielibyście pobrać całego, oryginalnego clienta tego serwera to byście pobierali

cały dzień, ponieważ z chińskich hostów pobieranie jest bardzo wolne :)

 

Na początek musimy pobrać jakikolwiek działający w pełni chiński client.

Przykładowy Client serwera Starlongjumt2 :

To jest ukryta treść, proszę

Może to być jakikolwiek chiński client np. client serwera Csyt2

 

Po wgraniu danego client wklejamy luncher którego podam niżej :)

Download Luncher :

To jest ukryta treść, proszę

- Upload by DaxTuNio :)

Przypominam że lunchera wklejamy do głównego folderu z chińskim clientem. I wszystko śmiga jak trzeba :P

PS. Skanów nie dawałem ponieważ client jest z głównej strony serwera, a luncher sam pobierałem i zapewniam

że nie ma żadnego wirka, a po za tym plik ma więcej niż 50mb :)

Myślę że nie którym pomogłem, i uwolniłem się od tego spamu :P

Pozdrawiam, BloodSmokers

//gif w sygnie

F.

 

RZAL :<

Do u wanna fight with me?

Opublikowano

@PeVe ... czytaj ze zrozumieniem.. a po co kazałem im wkleić to do chińskiego clienta? Żeby je widzieli.. równie dobrze możesz to

wkleić do metina z 2008 roku, ale nie będziesz widział zombie itp.

//gif w sygnie

F.

 

RZAL :<

Do u wanna fight with me?

Opublikowano

no ciekawe... jutro bd to sciagal.

 

mam clienta (tego 624mb), i launchera (tego 171mb) i spolszczenie. Wszystko mi dziala do momentu logowania:

Wyskakuja mi wtedy chinskie znaczki ktore probowalem tlumaczyc przez google tlumacz i nic ;/

 

HASŁA, KKTORE TLUMACZYLEM:

-blad podczas laczenia z serwerem = zle

-twoje konto jest juz polaczone = zle

-(twoje)konto jest zablokowane = zle

-nieprawidlowa nazwa uzytkownika lub haslo = zle

-zostaniesz polaczony z serwerem = zle

-zostales polaczony z serwerem = zle

 

jak wlaczam clienta to an gorze jest napisany adres strony "www.yt2w.catv.net" czyli do zupelnie innego priva, ale po wlaczeniu sa 3 serwery (z czego na zaden sie nei moge logowac ^^)

podejrzewam ze 1 z nich to xbmetin (najprawdopodobniej ten na dole) launcher ze strony mi nie dziala (wyskakuje blad "COULD NOT OPEN BOXFILE") a przez spol wyskakuje, ze nie ma

pliku 'IsRTL'

 

jak mozecie pomoc to pomozcie plz ;] dam plusiki

"Za każdym razem, kiedy napiszesz głupi post, dasz komuś minusa bez sensu, umiera jeden kotek... Pomóż mi ratować kotki..."

 

Zbieram plusiki. 4fun.

 

Fc+Barcelona+logo.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...