Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Gdzie Szybko Wbić Od 48 Do 60 Lvla?


legolasftr

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam MPCforumowiczów, moje pytanie jest takie jak w temacie. Prosiłbym o jakiś plan expa czy coś w tym stylu i ile czasu by zajęły lvle. Mam pierścień expa.

Moje eq to:

FMS +9 śr 26, kd śmierci i potwora +3

Smocza +9, kd defa +3, wita +4

Ebo +9

Naszyjnik, buty 2k pż

Branza 1k

okrągła +7, mam nno w bojowej +6

 

Skille:

aura m3, berek m2, wirek 10, reszta 1

Buffka daje 27 krytyka i 29 odp. na ciosy

 

Mam 11.9k pż

707 max ataku z aurą

395 defa

Oczywiście konik bojowy

 

 

Z góry dzięki, polecą ++++

 

PS. I co mógłbym zmienić w eq? Na korektę mam 200kk (aura 8-10kk, berek 4)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

zainwestuj w skille bo to najważniejsze, eq widzę że masz dość dobre jak na lvl, mógłbyś tarcze+9 mieć okrągłą

do 52lvl dobrze się expi w dolinie na dużych spotach, potem idz do v1, jak dasz rade v2

Opublikowano

Po pierwsze skille!! Zrób aure na m5/m6 conajmniej. Idź na BO do 50, potem w v1 do 52, zainwestuj w ribka śr 30+ do expa i z buffem do v2 po grupce (ew. 2 jak dasz rade) a nie na poli!

y5r5.png

Opublikowano

W v1 expij sobie na szponach lub komnatę przed , v2 to narazie nie , najlepiej tam isc na 60-61 lvl bo najwiekszy drop a tak to do 60 siedz w v1.

nie bądz cham, daj minusa -----

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...