Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ok do rzeczy: Bez ładowarki mogę normalnie włączyć laptopa i przez około minute na nim być a potem ZWIECH monitor działa tylko nie działa klawiatura i myszka ;/ Gdy podłącze ładoware to nic się nie dzieje lecz gdy ładowarka będzie podłączona gdy włączam laptopa to wszystko śmiga a gdy potem odłączę ladoware to znowu się zwiesza. Więc teraz moje pytanie: Jak to naprawić?

2rc8k5i.png

Opublikowano

Ok do rzeczy: Bez ładowarki mogę normalnie włączyć laptopa i przez około minute na nim być a potem ZWIECH monitor działa tylko nie działa klawiatura i myszka ;/ Gdy podłącze ładoware to nic się nie dzieje lecz gdy ładowarka będzie podłączona gdy włączam laptopa to wszystko śmiga a gdy potem odłączę ladoware to znowu się zwiesza. Więc teraz moje pytanie: Jak to naprawić?

 

Najprawdopodobniej wina leży po stronie baterii, podaj model laptopa. Nie działa myszka USB czy touchpad ?

1317454587-U195480.png

Opublikowano

Nie działa nic oprucz monitora i zaraz dam edita i info

 

@Edit Producent: Asus

NAzwa typu: Notebook

Opis ogólny: A6M-Q123A

Zainstalowany procesor: AMD Sempron Mobile 3400+ (90mm; 256KB L2; 1.80 GHz; 1600 Mhz; 25W

System operacyjny: Windows XP Professional PL

Chipset płyty głównej: NVIDIA nForce 430 (C51MV)

Typ Matrycy: WXGA (1280 x 800) Glare/Color Shine

Rodzaj pamięci: SO-DIMM DDR2 667MHz

Pamięc zainstalowana: 512 MB

MAksymalna wielkośc pamieci 2GB

Wbudowana karta grafiki NVidia GeForce Go 6100 64 MB

Zamontowany dysk twardy: 100GB (5400 rpm)

Typ akumulatora: Li-Ion 8cell battery

 

Dlaczego tyle podałem? Bo jeszcze mam pytanie czy na nim pujdzie AssaSsin's Creed 1?

2rc8k5i.png

Opublikowano

Jestem w 90 % przekonany, że wina leży po stronie baterii.

Wejdź w menadżer urządzeń>baterie> i wyłącz "bateria microsoft o metodzie zgodnej z ACPI"

 

A co do pójścia Assasina masz taką stronkę,

http://www.systemrequirementslab.com/cyri/

wybierasz grę z listy i wciskasz Can you run It ? ( nie działa na przeglądarce Google Chrome)

1317454587-U195480.png

Opublikowano

Jestem w 90 % przekonany, że wina leży po stronie baterii.

Wejdź w menadżer urządzeń>baterie> i wyłącz "bateria microsoft o metodzie zgodnej z ACPI"

 

A co do pójścia Assasina masz taką stronkę,

http://www.systemrequirementslab.com/cyri/

wybierasz grę z listy i wciskasz Can you run It ? ( nie działa na przeglądarce Google Chrome)

 

Twoje 90% wystarczyło :) Wyłaczyłem i działa bez ładowary :) ]

 

 

DZieki dzieki temat do zamkniecia

2rc8k5i.png

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...