Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne]Zostałem Okradziony, Co Dalej ?


XxXCyrusXxX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dziś około godziny 7/8 zostałem okradziony z konta z nickiem " Cmon " Monolit(s12) shinsoo(podaje info bo i tak mi już wszystko jedno).

Więc co teraz zrobić, jak zgłosić podanie na policję ? Ponieważ nigdy nie zgłaszałem takiego podania na policję.Można tego uniknąć ? Tzn. można jakoś samemu namierzyć tego gościa i go najpierw postraszyć ?

Ostrzegam że jak to ktoś z MPC, w co wątpię(Mam przynajmniej taką nadzieje) niech napisze mi na PW odda ekwipunek i zapomnimy o sprawie pozdrawiam

"...Jeszcze raz mnie obrazisz - odetne Cie od slonca..."

;)

Youtube_logo.jpg<----Mój kanał

Daj Mi -

;)

[Tut]Jak pobierać z pełną prędkością

Opublikowano

Możesz to zgłosić. Ponieważ wydałeś na to pieniądze kolesia okradli w marcu i zgłosił to bo miał eq warte 1000zł :? I podobno go złapali i musiał całe koszty oddać i oddać all jak tego nie sprzedał.

 

 

 

Zgłoś To!!!! Niech neo kidy odpowiadają za swoje!!

 

 

@Edit

 

Łap Plusika:)

Karny od Chmiela ;3


24.05.2015 01:12 :D


Pzdrki

Opublikowano

A tak a propo na policję dzwoniłem przedtem, powiedzałem co i jak, reakcja rozmówcy ?:

Policjant :" Żartuje sobie pan ze mnie zgłaszając taką sprawe? "

Więc raczej policja za przeproszeniem ma mnie w DUPIE

"...Jeszcze raz mnie obrazisz - odetne Cie od slonca..."

;)

Youtube_logo.jpg<----Mój kanał

Daj Mi -

;)

[Tut]Jak pobierać z pełną prędkością

Opublikowano

najlepiej zajść do nich a nie dzwonić

i radze zgłosic minie tez teraz caly czas szukuja same zlodzieje tez na s4

pisze caly czas zamina kontem dasz login ale nie chce hasla podasz e-miala

eh szkoda mi tych złodzieji ktoś wydaje na ta relane pieniadze a nagle all traci...

1378747514-U216092.jpg

Opublikowano

a jaki miales level??? walic te faje cholerne zlodziej nie wachaj sie idz na policje zabuli ci odszkodowanie to mu sie odechce grac w metina

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Jeśli okradł Ci postać - ukradł Ci twój cenny czas.

Jeśli okradł Cię z E-maila - Tam sa twoje rzeczy prywatne, może za to pojąć odpowiedzialność "karną"

Jeśli okradł Cię z przedmiotów z Item - Shopu - Skradł Twoje pieniądze .

 

Radzę iść na policję .

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Jezeli ci sie wlamal na e-maila to idz na policje i powiadom ich ze ktos ci sie wlamal na e-maila (kradziez danych osobistych) , przy okazji zglos kradziez konta i tyle na ten temat .

 

Zamykam bo spam sie robi .

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...