Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[20.11.2010] Aless D3D Public | New Design, Zombiefreeze, Unlammo, Fastall, ... |


LublinoV

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dla wszystkich którym crasuje: ZMIEŃCIE NAZWĘ DLL I INJECTORA! Jeśli nie będzie działać zmieńcie Injector! Zaraz dam link do podpisu...

D4m4iN_20412_12.png

 

Znany też jako Damain1996 / D4m4iN ;P

Opublikowano

[20.11.2010] Aless D3D Public | New Design, ZombieFreeze, UnlAmmo, FastAll, ... |

 

Opis:

Wszystko widać na zdjęciu:

screentu.png

 

 

VT

Crasuje? SĆIĄGNIJ INJECTOR Z SYGNATURY!

DZIAŁA? DAJ +!

D4m4iN_20412_12.png

 

Znany też jako Damain1996 / D4m4iN ;P

Opublikowano

Kurwa, ludzie, wiecie co to opcja szukaj?! ZMIEŃ NAZWĘ NA JAKĄKOLWIEK INNĄ!! Nazwijcie plik .dll JestemDownemKtoryNieUmieUzycOpcjiSzukaj.dll , a .exe na JestemDownemKtoryNieUmieUzycOpcjiSzukaj.exe Albo inny injector! Nazwa DLL i EXE MUSI BYĆ TAKA SAMA! Oczywiście jedno .dll, a drugie .exe, zeby zaraz kurwa nikt nie pisał że nie działa!

D4m4iN_20412_12.png

 

Znany też jako Damain1996 / D4m4iN ;P

Opublikowano

Kurwa, ludzie, wiecie co to opcja szukaj?! ZMIEŃ NAZWĘ NA JAKĄKOLWIEK INNĄ!! Nazwijcie plik .dll JestemDownemKtoryNieUmieUzycOpcjiSzukaj.dll , a .exe na JestemDownemKtoryNieUmieUzycOpcjiSzukaj.exe Albo inny injector! Nazwa DLL i EXE MUSI BYĆ TAKA SAMA! Oczywiście jedno .dll, a drugie .exe, zeby zaraz kurwa nikt nie pisał że nie działa!

 

no kurwa nie dziala, dalem ciullublinov w tym i tym i ni choja

wiec nie seplen tu, bo nic nie dziala, understood ?!

Opublikowano

Kurwa, ludzie, wiecie co to opcja szukaj?! ZMIEŃ NAZWĘ NA JAKĄKOLWIEK INNĄ!! Nazwijcie plik .dll JestemDownemKtoryNieUmieUzycOpcjiSzukaj.dll , a .exe na JestemDownemKtoryNieUmieUzycOpcjiSzukaj.exe Albo inny injector! Nazwa DLL i EXE MUSI BYĆ TAKA SAMA! Oczywiście jedno .dll, a drugie .exe, zeby zaraz kurwa nikt nie pisał że nie działa!

bollyshit ten hack po prostu nie działa nikomu

a zmieniać injector każdy umie ty tylko wszystko na injector zwalasz a hack i tak nie zadzialał

Opublikowano

Ehhhh mi crashuje ;/

 

Nawet z innym injectorem ..

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko, popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...