Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Z Prywatnym Serwerem Metin2


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Chciałbym prosić was o pomoc!!!!

Mam problem z serwerem metin2. Wszystko działa prawidłowo (msql/navicat/itd) ale jak loguje się na serwer po wyborze postaci wyłącza mi się metin ;/ i jest to serwer "narazie" hamachi

Jeżeli wiecie dlaczego tak się dzieje proszę o jak najszybsza pomoc

Pozdrawiam :)

synganampc.jpg

,,Sukces nigdy nie jest ostateczny, porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga.'' ~ Winston Churchill

Opublikowano

Robiłeś reinstal metka?

Nick Metin:Qrs/Battlefield Heros:EVEG                                                                              GoLGis : )


1699886561.png

Opublikowano

tak ale to chyba nie oto chodzi bo u mojego kumpla jest to samo

synganampc.jpg

,,Sukces nigdy nie jest ostateczny, porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga.'' ~ Winston Churchill

Opublikowano

No to chyba wina spolszczenia...robisz spolszczenie najnowszym Connect Changer??

Nick Metin:Qrs/Battlefield Heros:EVEG                                                                              GoLGis : )


1699886561.png

Opublikowano

nie robiłem w najnowszym ale kiedyś tez mieliśmy priva i działało na tym co mam

synganampc.jpg

,,Sukces nigdy nie jest ostateczny, porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga.'' ~ Winston Churchill

Opublikowano

Ale spróbuje

synganampc.jpg

,,Sukces nigdy nie jest ostateczny, porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga.'' ~ Winston Churchill

Opublikowano

To spóbuj najnowszym ,wydaje mi się że to by wtedy rozwiązało problem.

Nick Metin:Qrs/Battlefield Heros:EVEG                                                                              GoLGis : )


1699886561.png

Opublikowano

Jakie masz pliki ?

Rain, Sui, Wersja Lite avalonmt2, Paniny ????

 

@UP to nie od tego zależy.

Na plikach suiego czas przestawiony jest, jak się wchodzi, ruszy się albo co to wywala :)

Możliwe też, że masz pozmieniane kordy, przy wejściu z niezaktualizowanymi plikami wywala.

Ale to raczej nie o to chodzi.

Opublikowano

Nie bo to jest tak wybierasz postać, ładuje się i jak już się załaduje nic się nie pojawia tylko metek ci się sam wyłancza

synganampc.jpg

,,Sukces nigdy nie jest ostateczny, porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga.'' ~ Winston Churchill

Opublikowano

Na jakim kliencie odpalasz ???

2008 niepatchowany ???

Sprawdź, czy klient nie ma żadnych błędów.

Dam Ci przykład: Mam klienta triadicy, zmieniłem pliki, nie patchowałem (game.bin to spolszczenie... zalosne) i już mnie wywalało, bo mieli nową mapę której ja nie miałem w kliencie:)

Opublikowano

Pliki Igor Pavlov

synganampc.jpg

,,Sukces nigdy nie jest ostateczny, porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga.'' ~ Winston Churchill

Opublikowano

tak klient 2008

synganampc.jpg

,,Sukces nigdy nie jest ostateczny, porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga.'' ~ Winston Churchill

Opublikowano

Pliki znalazlem już dawno na necie.

Kiedyś serwer na nich działał a teraz nie wiem czemu wywala

Dokładna nazwa to : Mcncc.com_mt2sf_Up_by_Shizer

A linku nie mam

synganampc.jpg

,,Sukces nigdy nie jest ostateczny, porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga.'' ~ Winston Churchill

Opublikowano

Linku nie ma to nie pomogę:(

A może inaczej...

Coś na serwer dodawałeś nowego ?

Albo w kliencie grzebałeś? Lekko spatchowałeś ?

(do pewnej częsci, działa ale wywala a potem już nie da się nawet odpalić)

Opublikowano

Nie nic nie zmieniałem

synganampc.jpg

,,Sukces nigdy nie jest ostateczny, porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga.'' ~ Winston Churchill

Opublikowano

Zmieniłem wszędzie i dalej to samo :/

synganampc.jpg

,,Sukces nigdy nie jest ostateczny, porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga.'' ~ Winston Churchill

Opublikowano

Logowanie nie padło bo normalnie loguje na konto i wybierasz postać tyle że po wyborze postaci jak ładuje się to wywala ci metka :/

synganampc.jpg

,,Sukces nigdy nie jest ostateczny, porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga.'' ~ Winston Churchill

Opublikowano

padło logowanie, a loguje tylko wywala ?

pomyśl :D

 

A no tak, sorry zle zrozumiałem - zrozumiałem go, że nie moze sie zalogowac bo wywala :D Za szybko chce pomoc xD PRzepraszam za zamieszanie xD

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...