Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nowy Prywatny Ogame Bambogame Silnik Xnova 0.8


Nowy Prywatny Ogame BamboGame  

16 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Zagrasz Na BamboGame?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

BamboGame

BamboGame to Strategiczna gra symulacyjna wielu graczy zbiera sie , by grac ze soba lub przeciw sobie. Aby grac z nimi, potrzebujesz tylko zwyklej przegladarki internetowej.

Zapraszam Do Gry

Info O Grze

Serwer Opiera Się Na Silniku Xnova edit By me.

Prędkość Gry to :10000x

Prędkość Floty to :400x

Wydobycie surowców :30000x

Oficjalny Start Serwera To 01.12.2010.

Rejestracja:

www.bambogame.cba.pl

Zapraszam

Opublikowano

Kolejny dzieciak myśli że jak założy byle jaki serwer na darmowym hostingu to zrobi coś fajnego...

Ludzie, nie zaśmiecajcie sieci tym gównem - błagam was!!!

 

Nie dość, że na darmowym serwerze, to jeszcze w ogóle nie poprawione. Żenada człowieku.

bs_2.png

Opublikowano

Co tu dużo oceniać...

Gra nieudolnie zrobiona, linki prowadzą na francuskie strony, są krzaczki zamiast polskich znaków. Logo zrobione w Paincie, szkoda gadać -_-

Zrób w swojej grze coś, czego nie było dotychczas w grach na silniku Xnovy, a nie chwal się tym, że potrafiłeś zmienić raty serwera.

Pozdrawiam & dzięki za minusy.

Opublikowano

Co tu dużo oceniać...

Gra nieudolnie zrobiona, linki prowadzą na francuskie strony, są krzaczki zamiast polskich znaków. Logo zrobione w Paincie, szkoda gadać -_-

Zrób w swojej grze coś, czego nie było dotychczas w grach na silniku Xnovy, a nie chwal się tym, że potrafiłeś zmienić raty serwera.

Pozdrawiam & dzięki za minusy.

No Dobiero Zaczołem .

Ale Mam Zamiar Zrobić coś więcej.

A logo Robiłem nie w paincie ale w gimpie xD

Opublikowano

Usuń folder /install/ bo ci nawet dziecko gre zpierdoli..

Strona nie dokończona . dużo błędów i luk.

Te krzaczki są wkurzające..

Z Modyfikuj ją..

Pomogłem daj -

78520384107366447872.png

Mój brat, to mój Ziom, moje Ziomki jak rodzina. Zaraz po Matuli, o której nie zapominam. Kocham Cię Mamo, jeszcze wszystko się ułoży. Wnet kurwy pozdychają i to nam drzwi otworzy.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...