Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Nie Wiem]Jak Zbugowac Dt Czy Cos Takigo...


tomi1997b

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Chciałbym się dowiedzieć jak zbugowac dt czy cos takiego, bo gdy bylem na dt ktoś coś takiego zrobił ze z 1 poziomu dt przenieśliśmy się na ostatni. I chcaiłbym sie dowiedzieć jak to zrobic. Pozdrawiam

Zbieram -

Opublikowano

tomi

 

mapke dropisz po kowalu na dt z metkow 65,70 podajrze mozesz tluc ile wejdzie i moze ci za 1 metkiem dropnac a mozez bic 1h i Ci nie dropnie

 

musisz miec jesli dobrze pamietam 70 zeby z kowalem pogadac zeby wyzej Ciebie/was przeniosl to ejst droga na ripera jak dojdziesz na metki i dropnie ci mapka i wtedy idziesz wyzej z calym dt czyli jak ktos jest na 1 pietrze to jest wyzej z wami/Toba

 

jesli ci pomoglem to daj +

www.Poradniki-Do-gier.pl

Opublikowano

Tez to kiedyś widziałem koleś wstukał taki długi kod coś w stylu 343243256768758324314321v231232144m4231412x213124 xDDD

na serio ;p

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

nie albo może być to w kamer modzie że wpisywałeś kord i cię przenosiło

no ale cuż mobów niebyło tylko to przyśpiesza dojście gdyż tak naprawde idziesz tak

samo jak normalnie

 

 

Jestem normalnym człowiekiem jak ty też to postaw +

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...