Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Informacje Robienia Dt ( 1 Poziom - 6 Poziom )


SirDIablo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A więc to mój pierwszy temat więc chce się trochę wykazać ^^

A więc zacznijmy po kolei :]

 

 

Pierwszy/e ( 1 ) poziom/Piętro - po pierwsze na PL'u musisz sam jechać przez Dolinę przez nią do św Hwang a z niej przez strażnika do DT inaczej Wieży demonów. Na privach ( niektórych ) jest tak zwany pierścień TP , a na większości jest u Teleportera Pod nazwą DT .

Gdy wejdziemy czekamy na resp metina Twardości ( lv.50 ) Jeśli jest już to go niszczymy, gd y już go zniszczymy automatycznie po 10s przenosi nas na 2 Piętro albo poziom.[/i]

[/color]

 

 

]Drugi/e ( 2 ) Poziom/Piętro - na 2 Poziomie / Pietrze musimy zabić Wszystkie Mooby ( potwory ) gdy już to zrobimy przeniesie nas na 3 poziom / piętro

( zdarzają się wyjątki , bugi iż jakiś moob ( potwór ) blokuje się w ścianie )

 

 

Trzeci/e ( 3 ) Poziom/Piętro - na 3 Poziomie / Pietrze musimy zrobić dokładnie to sam co na 2 poziomie / piętrze, musimy zabić Wszystkie Mooby ( potwory ) ( czasem na privach jest Elit. Król Demonów ) gdy już to zrobimy przeniesie nas na 4 poziom / piętro .

( zdarzają się wyjątki , bugi iż jakiś moob ( potwór ) blokuje się w ścianie )

 

 

 

Czwarte/y ( 4 ) Poziom/Piętro - w 4 Poziomie / Piętrze musimy zniszczyć Metina i po zniszczeniu metina wyskoczą ci "KORDY"

SS : dtkordy.jpg

 

 

Piąte/y ( 5 ) Poziom/Piętro - w 5 pietrze są Słupy które trzeba otworzyć jest 5 słupów i 6 respów ( zależy od priva ) 1 resp jest bez pieczęci

2,3,4,5,6 - dropi pieczęć otwarcia, aby otworzyć Słup musimy przesunąć pieczęć z eq na Słup .

Po otwarciu 4 słupów, czekamy na ostatni resp zabijamy mooby ( jak dropnie pieczęć nie musimy reszty zabijać ) Jeśli bijemy z konia lepiej go odwałać

gdy go nie ma możesz swobodnie przejść na 6 Pitero/poziom .

 

 

Szóste ( 6 ) Poziom/Piętro - A więc radze odlurować mooby i zniszczyć je przed zabiciem króla aby ustawić kowala musicie znać położenie danego kowala

 

Oto ss'y i opis ustawień :

Po zabiciu króla w DT pojawia się kowal, Płatnerz, Jubiler bądź Zbrojmistrz. Jest to pozornie losowe, jednak tak naprawdę może zadecydować gracz, którego kowala chce. Wystarczy odrobina doświadczenia, którą nabędziecie dzięki temu poradnikowi (; Mamy kilka sektorów DT, jaki będzie kowal, zależy od tego, w którym z sektorów zostanie zabity król. Na poniższym obrazku znajdziecie rozrys sektorów z zaznaczonymi kowalami, jacy występują. Niebieską kropką oznaczony został resp na piętrze z królem, a czerwoną król który czeka na śmierć. Na następujących polach znajdziemy kowali:

 

SS :

 

48191575.png

 

Lub :

 

28664131.jpg

 

 

Ustawienie :

- Miejsce 1 - Zbrojmistrz

- Miejsce 2 - Jubiler

- Miejsce 3 -Zbrojmistrz

- Miejsce 4 - Jubiler

- Miejsce 5 - Jubiler

- Miejsce 6 - Zbrojmistrz

- Miejsce 7 - Zbrojmistrz

- Miejsce 8 - Płatnerz

- Miejsce 9 - Zbrojmistrz

- Miejsce 10 - Płatnerz

- Miejsce 11 - Zbrojmistrz

- Miejsce 12 - Jubiler

- Miejsce 13 - Płatnerz

- Miejsce 14 - Zbrojmistrz

- Miejsce 15 - Płatnerz

- Miejsce 16 - Płatnerz

 

Pozdrawiam, jeśli masz jakieś pytania napisz do mnie e-mail <_<

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...