Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Ss] Dobre Eqq Ze Starych Postaci + Bonuss Ss Z Yt


2Only2 ;*

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Pokaze wam moje eq ze starych postaci ;d

Teraz mam troszke lepsze ;D

I zajebisty SS z YT

Error ktory wyskoczyl po kliknieciu na filmik

Ale o tym na samym dole ;d

Kozy

 

board2y.jpg

 

Mroweczka <3

 

board3.jpg

 

Branza

 

branzazbialego.jpg

 

Cud natury ;d

 

cudo.jpg

 

gm prosze cie

 

gmproszecie.jpg

 

Jesion

 

jesion.jpg

 

Fubu 99 lv

 

lvlupfubu.jpg

 

Bezduchy +8

 

nakamermodzie.jpg

 

Pro jelon

 

projelonek.jpg

 

Stal +9 kumpla ;d

 

staleczka.jpg

 

 

 

 

HIT YOUTUBE

 

omgoc.jpg

 

Opublikowano

Fajną kolega ma STAL +9 z kd ;)

Jaa mam takom dla woja ale +6 z takimi samymi KD.

Próbowałem ulepszać na +7 i mi zjechał do +3 ale potem ulepszyłem do +6 znowu <3

Opublikowano

Nom najlepsze z yt <_< :rolleyes:

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Opublikowano

to nie jest twoje eq gram na s14 i to eq jest w róznych shopach ;d ten jelen jesion byly moje jak sie bawilem w robienie postaci pod pvp;p a te bezduchy to FXXa? bo on latal w charkach +9 ostatnio

76561198017353072.png
Opublikowano

99FuBu ^^

Bawimy się gdzie jest FuBu ! xD

Mrówka, mrówka Jelonek pro szkoda, że +7 ale na pewno moc skill straszliwa ^^

xb4c9CP.png
 

Serwer, który sprawi, że przypomnisz sobie dlaczego zacząłeś grać w metina :) 

Opublikowano

to nie jest twoje eq gram na s14 i to eq jest w róznych shopach ;d ten jelen jesion byly moje jak sie bawilem w robienie postaci pod pvp;p a te bezduchy to FXXa? bo on latal w charkach +9 ostatnio

Tak sepa ;D Sep ma pelno itemkow +9 ;d biega jak mu sie podoba ..; d

Ogolnie to moj kumpel tzn pisze z nim prawie ciagle <3

A stal Xareda

Ym jelon z shopa

Reszta moja ;d

 

 

@PS

A widzisz ze to stare eq ?

xD teraz to ja mam woja 69 mentala ;d

Opublikowano

Najlepsze z tym YT! xD

 

Jeśli by się wgłębić w tekst, to poniżej już w języku angielskim pisze : "Jeśli je widziałeś (te świetnie przeszkolone małpy) przekaż im te informacje" I ciąg znaków ;d Ciekawe, czy to przesłanie było skierowane do nas...

 

BTW. Ładne itemki, pozdrawiam.

czwartkowy posmak w ustach przypomina
że nie ma sensu owijać w bawełnę
zmarzniętego truchła

przez latarnię ktoś przerzucił sznur
cumuje statek w bezpieczną przystań

czuję jak na skroniach zasycha sól
...

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Tez mialem taki bug na YT :D Tylko jak wchodzilem na strone glowna :D

Musialem wtedy albo isc na czyjs kanal i wtedy z tamtad poruszac sie po YT albo bezposrednio na link do filmu xD

Ale te malpy mnie rozbrioly :D

kiedy to czytalem na swoim monitorze to dopiero po 6 czy tam 7 razem zauwazylem to o malpach xD [+]

Można zdjąć te 10% Proszee :D

 

1056700848.png

Opublikowano

@2UP

Dawaj kirian mow kiedy ...

Eq zostalo sprzedane to z ninjy (koziki i mrowa)

reszte mam -.-

zaraz poszperam za ssami na kompie

Wkurwiaja mnie takie bachory ..

 

@EDIT

Masz nupie ssy 2 z tego ninji

mam jeszcze rozmowy z sephirotem .. cannabisem

Nie chce mi sie wrzucac 200 mb moich ssow

 

10867879.jpg89772156.jpg

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...