Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Sposób Na Kradnięcie Dropu Priv Serwers


  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy przyda ci si? sposób?

    • Tak, dostajesz +
      3
    • Nie, dostajesz -
      4
    • Nie gram na Privach nic nie daje
      1
    • Nie wiem wi?c dam + albo - :D
      2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema all!!!

Otorz znalazlem troche prymityny sposób na kradnięcie dropu na prywatnych serwerach :)

Co będzie potrzebne:

To jest ukryta treść, proszę

To jest ukryta treść, proszę

To jest ukryta treść, proszę

Jak to działa:

1. znajdujemy osobę (najlepiej z innego królestwa) której będziemy krasc

2. jezeli mamy Kamer moda to dajemy sie dednąc i wlaczamy ghost

3. czekamy az osoba ubije metka lub wypadnie jakis ciekawy item....

4.Jak już każdy się domyslil po prostu biegniemy do niego/niej na chamsko i kikamy

5. czekamy chwile i drop nasz :)[/font]

Teraz po co to wszystko:

To jest ukryta treść, proszę

To tyle licze na +

A i proszę o przeniesienie do "Hacki, Boty, Bugi" bo nie moge tam tematu napisac

gram na PL

woj body 71

nick: skalpel

serwer: monoli

skille:

-szarża G8

-aura M4

-wir 14

-3stronne 1

-berserk m3

Opublikowano

Ekhem ten tut to tak jak by go nie było... "Jak już się każdy domyśli" Po to są kur** tut'y żeby wszystko opisac bo może nie każdy się kapnie ocb? I jeszcze 1 wcale nie trzeba klikac wystarczy że będziesz trzymał wciśniętą myszke na itemie... To tyle popraw tego tut'a ;)

Opublikowano

No tak ale jak musisz czekać tak jak napisałeś to zawsze on może szybciej podnieść itema. Wystarczy wciskać "Z" i on ma drop...

Opublikowano

Tak ale KamerMod chyba nie ma wbudowanego DropHacka co ?

 

Dopisz jeszcze że musisz być w grupie a ta 2 osoba ma być wylogowana ;D

1369851372-U355713.png

by Regman

Opublikowano

Dodając do tego, że zanim osoba zostanie kicknięta to zdąży podebrać już co lepsze to wychodzi po prostu na to, że się nie opłaca :)

 

A, no i NIEMIŁOSIERNIE WKURWIAJĄ MNIE ODZYWKI TYPU "SIEMA ALL!!!" LUDZIE NO CO TO JEST ZAMIAST SIE KULTURALNIE PRZYWITAC "WITAM WSZYSTKICH" TO "SIEMA ALL" TO JEST ŻAŁOSNE 2 JĘZYKI PLĄCZECIE JAK JAKIES BEZDOMNE LUMPY TO TYLKO 7 PIEPRZONYCH LITEREK WIECEJ TYLE SIE WAM NIE CHCE NAPISAĆ? ALBO CHOCIAŻ "CZEŚĆ WAM" TO TYLE SAMO LITER NO KURWA JASNA KREW NAGŁA MNIE ZALEJE!!!

 

pzdr.

 

P.S.: Nie obchodzi mnie czy mod nałoży cenzurę, czy dostanę warna. Jesli taka ma być kara za wolność słowa i obronę języka ojczystego to ja dziękuję ślicznie. Dzieciaki w grach/w zyciu jeszcze większej dawki wulgaryzmów doświadczają ale tam już nie ma moderatra który powstawia nawiasy i wrzuci warna...

czwartkowy posmak w ustach przypomina
że nie ma sensu owijać w bawełnę
zmarzniętego truchła

przez latarnię ktoś przerzucił sznur
cumuje statek w bezpieczną przystań

czuję jak na skroniach zasycha sól
...

Opublikowano

Niech będzie jest to twój 1 TuT na pewno się przyda nowym użytkowniką. na zachętę +

Pomogłem? Kliknij beztytuuubs.png


Opublikowano

Tak ale KamerMod chyba nie ma wbudowanego DropHacka co ?

 

Dopisz jeszcze że musisz być w grupie a ta 2 osoba ma być wylogowana ;D

I ty mi mówisz, że ja spamuje? Kurwa czy ty w ogóle czytałeś ten "tut"? Chyba nie... RAPORT

 

@Top.

Gdzieś widziałem takiego tuta <inne forum> tyle, że polegał on na tym, że na boju podjeżdżałeś pod koniec metina i "pomagałeś" dobijać. Tą osobę kickało a ty miałeś dropa.

Dodaj jakieś kolorki, pogrub ważne rzeczy i będzie już dobry tutek ;) Jak na pierwszy tut to i tak nieźle.

2 błędy:

1) Usuń zamknięcie fonta ([ / f o n t ])

2) Popraw interpunkcje (,)

 

Ogółem plusik i życzę dalszej pracy z tutkami. ;)

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...