Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Snowy Hack 1.5 Pełna Wersja ! All Opcje Działają :)


KochamBlondynki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No i stało się wkoncu dostałem Pełną Wersje Snowego 1.5 Działają Wszystkie opcje ^^

 

snowyd.jpg

 

http://www.plikos.pl/1clp/Few_thingz_for_Soldat_1.5.rar.html

 

 

Skan Nie działa mi inna stronka ze skanem więc daje taki. Plik był skanowany na stronie http://www.drweb32.pl/skaner.php

 

Total virus records: 1715805
Anti-virus engine version: 5.0.2.3300
File size: 544.0K
File MD5: e79abf6d9fe243c9873fb455e3c28f6d

Few thingz for Soldat 1.5.rar - archive RAR
>Few thingz for Soldat 1.5.rar/wEeEeDy.dll packed 
>>Few thingz for Soldat 1.5.rar/wEeEeDy.dll - archive BINARYRES
>>>Few thingz for Soldat 1.5.rar/wEeEeDy.dll/data001 - OK
>>>Few thingz for Soldat 1.5.rar/wEeEeDy.dll/data002 - OK
>>>Few thingz for Soldat 1.5.rar/wEeEeDy.dll/data003 - OK
>>>Few thingz for Soldat 1.5.rar/wEeEeDy.dll/data004 - OK
>>>Few thingz for Soldat 1.5.rar/wEeEeDy.dll/data005 - OK
>>>Few thingz for Soldat 1.5.rar/wEeEeDy.dll/data006 - OK
>>>Few thingz for Soldat 1.5.rar/wEeEeDy.dll/data007 - OK
>>>Few thingz for Soldat 1.5.rar/wEeEeDy.dll/data008 - OK
>>>Few thingz for Soldat 1.5.rar/wEeEeDy.dll/data009 - OK
>>Few thingz for Soldat 1.5.rar/wEeEeDy.dll - OK
>Few thingz for Soldat 1.5.rar/Start wededy.exe - OK
>Few thingz for Soldat 1.5.rar/Snowy.exe - OK
Few thingz for Soldat 1.5.rar - OK

Opublikowano

Dokładnie tak, myślę, że nie powinnam dodać tego do FAQ, każdy to już ma, zresztą teraz snowy chyba ma odblokowane opcje nawet w wersji bez bypassa. Żadna nowość.

02402750183503470554.png

| exKidMod Soldat | NFS:W Helper|

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/230293-tutorial-darmowy-snowy-bez-premium/

 

tutaj jest to opisane, teraz każdy snowy ma odblokowane większość funkcji.

02402750183503470554.png

| exKidMod Soldat | NFS:W Helper|

Opublikowano

To teraz każdy ma już dostęp do snowyiego ze wszystkimi opcjami? (to co podał Ratunku) Aim, masskill, ghost mode, shotgun mode? Wydawało mi się że w "darmowej" wersji działało większość opcji, ale te co wymieniłem i jeszcze kilka innych nie działało.

Opublikowano

Jeśli chcesz aimbota to tutaj zapraszam

http://www.mpcforum.pl/topic/222964-aimbot-do-soldata-v150/

snowy słabo strzela :D

02402750183503470554.png

| exKidMod Soldat | NFS:W Helper|

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...