Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Haki Do Minecraft Classic


szon122

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

 

Chcę wam udostępnić haki do MineCraft Classic a więc zaczynajmy

 

 

1. Wchodzimy na

http://www.speedyshare.com/files/25169418/womclient-1.5.9.zip

2 .Skan

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=b1f558eb5de2530d6a9144a06b598014ec1889d665059e1cd021ba2dfc43a96e-1289662148

3. Ściągamy i wypakowujemy

4 .Następnie wchodzimy w Run

5 .Pojawia się nam tabelka wpisujemy tam login i hasło jakie mamy na Minecraft.net

6. Potem bierzemy adres URL serwera na którym gramy

7. Klikamy GO

 

I tak możemy grac na kliencie WoM wraz z hakami

 

Opcje w haku :

 

-Shift - pozwala nam na bardzo szybkie bieganie

-Ctrl - pozwala nam na średnie bieganie

-Z - pozwala nam unosić się w powietrzu

-Q - pozwala unosić się ku górze

-E - pozwala opadać w dół

-X - pozwala nam przechodzić nam przez ściany tak zwany No Clip (Raz działa raz nie działa)

 

Mam nadzieję że hak się przyda :)

cudo.png
Opublikowano

@beliaar12

Masz, jak nie łaska poszukać:

http://www.mpcforum.pl/topic/220650-hackniety-client-do-mc-classic/

@down

Tak, tak, bla, bla, bla. Tyle, że Ty napisałeś "-X - pozwala nam przechodzić nam przez ściany tak zwany No Clip (Raz działa raz nie działa)", w ogóle nie działa. Nie znasz się - nie pisz.

A mój TuT nie jest estetyczny? Może mi powiesz, że jest chaotyczny nawalone w ch** przekleństw i błędów ortograficznych?

Btw. Jak się daje kolory, to przynajmniej nie tak dużo i czerwonego chyba nie powinni używać zwykli userzy?

Heh... Single Player to co innego, niż multi. A tego nie napisałeś.

PS.

Dzięki za minusa dziecinko. <3

fe7afd2c01dc5fe025c76fe9bf8c0b0e.jpeg
4to7r2K.png

Opublikowano

Ja przynajmniej mam napisane komendy napisane i jest tut estetyczny

@up

Hmm.. nie mam słów do takich ludzi jak Ty ... Spróbuj włączyć na Single Player to zobaczysz że działa.

cudo.png
Opublikowano

Ja przynajmniej mam napisane komendy napisane i jest tut estetyczny

@up

Hmm.. nie mam słów do takich ludzi jak Ty ... Spróbuj włączyć na Single Player to zobaczysz że działa.

 

Skończ już, zrobiłeś drugi taki sam poradnik. Po co się w tym jeszcze wypowiadasz?

//Zakaz gifów-Dektored

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...