Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tutorial] Jak Otworzyć Więcej Okien W M2Sish By Erpel


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema chcę wam pokazać mój sposób na otwarcie więcej okien w M2Sish By ErpeL

 

1. Wchodzimy do Folderu M2Fish3.0.3

 

2. Znajduje się tam plik M2Fish.dll kopiujemy go tyle razy ile chcemy żebyśmy mieli okien ja to zrobiłem 3 razy

 

3. Zmieniamy nazwy tych plików na M2Fish.dll , M2Fish2.dll , M2Fish3.dll

 

4. Teraz otwieramy w notatniku plik [uG] Injector - PerX i kasujemy wszystko co tam mamy i wklejamy to:

 

[Program]

Name=metin2client.bin

Auto=-1

Quit=0

[injections]

Num=3

1=D:\Kopia Kopia Men\M2Fish3.0.3\M2Fish.dll

2=D:\Kopia Kopia Men\M2Fish3.0.3\M2Fish2.dll

3=D:\Kopia Kopia Men\M2Fish3.0.3\M2Fish3.dll

 

Jeśli chcemy więcej niż 3 procesy tam gdzie pisze Num= piszemy ile ma być tych procesów a linijkę niżej dodajemy ścieżki do M2Fish.dll i zapisujemy

 

5. Włączamy Fish Bota i klikamy Browse i dodajemy M2Fish.dll wszystkie po kolei jak wszytkie dodamy upewniamy się że mamy zaznaczoną opcję po wyżej Automatically

 

6. Jeśli mamy moda kamera to klikamy 1 raz na Metin2mod i szybko enterem tyle razy ile chcemy mieć okien

 

I powinno działać mi działa Jeżeli działa to bardzo proszę o + i 5

A jeśli już było to przepraszam

 

A tu jak coś download http://www.mediafire.com/?pi7fdxe11f95ru9

Opublikowano

no ok spoko ale przeciez jeszcze metin2client.bin tsza skopiowac i dac nzawe metin2client2.bin itd bo poco nam 3 fisch boty do 1 metina????? dalbym plusa ale limit wykorzystalem ;)

Opublikowano

dexD

Mógłbyś podać link do pobrania tego bota?

Będę wdzięczny i oczywiście postawię +

Mówię od razu, że szukałem ale coś nie ma ;/

jjwxlXl.jpg

Sygna by

Nathalie <3

Opublikowano

no ok spoko ale przeciez jeszcze metin2client.bin tsza skopiowac i dac nzawe metin2client2.bin itd bo poco nam 3 fisch boty do 1 metina????? dalbym plusa ale limit wykorzystalem ;)

Jak 3 FishBoty do 1 metina otwierają sie 3 fish boty i 3 metiny nagrać mam to?

Opublikowano

THX WIELKIE !!!!!! Szybko trzeba 3 razy uruchomić moda kamera :) Mam 3 okna i 3 fishboty łowią . + i 5 leci :)

 

@Edit

Chciałbym dax napisać , że dałem narazie tylko + , bo 5 coś mi się nie chce kliknąć:(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...