Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q]Doradźćie Z Bronią Na Tydzień (Za Gp)


bober10

Rekomendowane odpowiedzi

Specjalista
Opublikowano

Kup sobie G36e i jak starczy kasy to LAW'a dodatkowo

pomogłem? wejdź tu i kliknij: pajacyk.pl

jak nie to też kliknij

 

Moderatorze!

Codziennie z głodu ginie jeden troll, nie bądź obojętny i już dziś nakarm trolla warnem :)

Opublikowano (edytowane)

a jedziesz na hacku?? o.Oo.O O.o :huh: jeżeli tak, to jak używasz no recoil to bierz steyr aug, a jeżeli nie to G36E :)

 

@EDIT

CO ZA CIO*Y DAJĄ MINUSY ?? POMYŚLCIE JAKIE JESTEŚCIE |\|30 DZIECI!!! MY ODPOWIADAMY A WY NAM - -.- JAK DAJECIE - TO POWIEDZCIE DLACZEGO -.-

Edytowane przez olek222

shoob.png

Opublikowano

Ja mam SSG2 i kupuje na tydzień mój ulubiony zestaw: G36E i UMP zarypiste bronie, prawie zawsze jestem 1 bo UMP jadę w bazie nobów teraz kupiłem na ten tydzień STEYERA ale chyba G36 lepiej się grało.

Opublikowano

wejdz do dobrego clanu z 3 lvl i kup ump fajna bron

 

Kto wstawil wszystkim - ??

jezeli sie komus nie podoba odpowiedz to napisz a nie - kazdemu stawiasz anonimie

sygnatura_old.png
 

| 2x Kidmod | Exmoderator | ExMPC Media Team | 3x Combat Arms Private | Banned | ExMPC Modder Team | Blue Member |

Opublikowano (edytowane)

Mapy typu , Snow Valley . Kill Creak , Sector25

To G36e ;]

 

Up.

No Komuś się naprawdę nudzi za to warra !

Ps. Mi nie dał xD Chyba , że ktoś mi dał+ bo ja jestem na 0 ;)

Ja wam dam po+ ,żeby nie było tylu -

Edytowane przez Cobra x3 PL

ZuuziaaaPL.png

ZuuziaaPL.png

Opublikowano

Wszystko ładnie pięknie ale niema żadnych innych broni wg. was prócz g36 i ump ?

Otóż jest i to nawet lepiej sie sprawdza niż te 2 wasze bo jest extra na dystans i z bliska

a nosi nazwę AK-47 (nie u) recoil słaby i tylko do góry (na dystans bez celownika niema co grać)

siła rażenia więkrza od g36 35-50 damage per shoot

broń naprawde dobra zawsze taką biore na 7 dni (nima kasy na 30 xD)

Z tą bronią byłem zawsze N1 i dosyć często "kick" :P

Opublikowano

Wszystko ładnie pięknie ale niema żadnych innych broni wg. was prócz g36 i ump ?

Otóż jest i to nawet lepiej sie sprawdza niż te 2 wasze bo jest extra na dystans i z bliska

a nosi nazwę AK-47 (nie u) recoil słaby i tylko do góry (na dystans bez celownika niema co grać)

siła rażenia więkrza od g36 35-50 damage per shoot

broń naprawde dobra zawsze taką biore na 7 dni (nima kasy na 30 xD)

Z tą bronią byłem zawsze N1 i dosyć często "kick" :P

 

No chyba nie...-_-

g36e ma chyba najwięcej damage.

Tak ps. Ja i tak z PP-19 biegam.

z g36e wyrosłem , że tak powiem.

ZuuziaaaPL.png

ZuuziaaPL.png

Opublikowano

No to żeś nigdy AK-47 nie wypróbował naprawdę polecam tą broń (ale tylko z dokupionym celownikiem) B)

ps.jak dla mnie g36 ma za wielki recoil i to wdodatku po plaszyznie x y czyli dookoła a ak-47 tylko y

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...