Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

konto goscia co chcial mnie ojebac i ukrasc konto


spider12344

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Takim kontem nic nie zyskasz, musisz mieć jeszcze ss jak to próbował z tobą zrobić heh

Teraz to może ktoś mu podbić lvl, o pytań jego nie masz, a może sobie zmienić hasło na G1 jak wbijecie mu np. 14 lvl i powie thx i nara.

Dziwi mnie jedna rzecz: Jak wy dostajecie (uzyskujecie) te konta ?

Dobra kumam, ale zawsze wolę szczegółowe wytłumaczenie.

"Alea iacta est!"

Opublikowano

winos jak to jak uzyskują-to jest bardzo proste:zamieniaja sie kontami,zamiana hakow za konto,zamiana bronza za konto itd,itp.

Opublikowano
co za zal

Po pierwsze, nie uzywaj slow, ktoych znaczenia nie znasz.

Po 2, ja nie posiadam starych czitow, tylko nowe i niewykrywalne, wiec mozesz mi co najwyzej lache obciagnac.

Po 3, Preferuje odstawienie kompa na jakis czas, kotq.

Opublikowano
kurwa mac co za zal wez^^^ up to nie moje acc chcial mnie oszukac wez starego czita i wbijaj

 

A nie mozesz sam wziac starych cheatow i to zrobic? Po co Ci pomoc innych?

Qzniar.gif

qzniar.png

Opublikowano

up masz racje

topic close! sam spam

NIE HAKUJCIE NA POLAND , HAKUJCIE NA GERMANY!!!

Hokus Pokus Czary Mary tinkiwinki to twoj stary.xD

Twoj stary kosi trawe na pustyni

 

 

 

10 postow [x]

20 postow [x]

30 postow [x]

40 postow [x]

50 postow [x]

60 postow [x]

70 postow [x]

80 postow [ ]

90 postow [ ]

100 postow [ ]

110 postów [ ]

120 postów [ ]

130postów [ ]

140postów [ ]

150 postów [ ]

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

I dodam za ciebie: =- byle wbić posty =- nie czytałeś regulaminu, spam jest karalny warnem.

To wbij to sobie do tego mózgu, że nie toleruję arogantów.

"Alea iacta est!"

Opublikowano
I dodam za ciebie: =- byle wbić posty =- nie czytałeś regulaminu, spam jest karalny warnem.

Jescze nie osiagnalem twojego poziomu miszczu, 15 postow na dzien, wiec sie odpierdol. Nie zalezy mi na wbiciu postow, chociaz rozumiem, z twoja wydajnoscia, bardzo trudno jest to zrozumiec.

To wbij to sobie do tego mózgu, że nie toleruję arogantów.

Tego mozgu, ktorego ty jakims cudem nie posiadasz ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...