Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Proszę O Pomoc A Nie Usuwanie Tematu !


.Cisiu.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam mam straszny kłopot nie mogę sobie pograć w cs-a... nie wiem co jest powodem wiec napisze tak miałem rok temu neta w TP z prędkością 512kb/s o wszystko ładnie śmigało mały ping itp i serwery wyszukiwało i mogłem normalnie wejść na nie a przeniosłem się do Netii mam neta 2mb/s i dupa nie wyszukuje mi serwerów wchodze na jakiś serwer który mam w ulubionych i się ładuje ale bardzo po woli gdy już dochodzi do końca muszę czkać aż będzie można wybrać postać ok załadowało się wybieram postać i jestem patrze na ping a tam 12989 oooooooooo i nieraz spada do 1289 albo do 70 ale lagi są w ciul i nie mogę grać inni grają normalnie a u mnie lagi i ping i zawsze u mnie wywala dlaczego może mi ktoś wyjaśnić będę bardzo wdzięczny dam 5 i ++ za pomoc w rozwiązaniu problemu

 

I proszę o nie usuwanie tematów bez powodu podanego w poście ja mam naprawdę taki kłopot i proszę mi pomóc

 

Ten błąd nie wiąże się z tym że nie znajduje serwery tylko że na nie nie mogę wejść bo mam ogromny ping

Nie Lubię Neo-sów :) Jeśli ich też nie lubisz to wstaw mi ++ i nie bądź żyłą :)

Moje Zaliczone Posty :)

 

 

10 [Zaliczone]

20 [Zaliczone]

50 [Nie Zaliczone]

 

Opublikowano

Pisz w przeznaczonym do tego temacie w podklejonych.

 

 

Zadzwoń do Netii, bo to najwyraźniej po ich stronie leży problem.

hejter naczelny | aktywny od 2k6 | król forumka | gold member | blue member | mpc champion | best member | exmod | exvip
Km5iG.png

Opublikowano

ale tam raczej już nikt nie zagląda a ja potrzebuje ten błąd naprawić jeszcze dziś bo mam serwer swój a chciałbym na nim pograć

Nie Lubię Neo-sów :) Jeśli ich też nie lubisz to wstaw mi ++ i nie bądź żyłą :)

Moje Zaliczone Posty :)

 

 

10 [Zaliczone]

20 [Zaliczone]

50 [Nie Zaliczone]

 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...