Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Podłączanie Się Do Serwa Przez Ip


Czerew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak powszechnie wiecie, lub nie komenda connect nie dziala, bo jej po prostu nie ma. Jeżeli macie Ip serwera, a nie macie zielonego pojęcia jak się podłączyć z pomocą przychodzę ja!

Wchodzi w steama-> biblioteka-> Narzędzia -> Cal of Duty Black Ops Remote Console, instalujemy (zajmuje aż 1mb!) i gotowe.

Dziękuję za uwagę.

userbarwb.png

 

Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy.

 

Nie bój się wystąpić przed szereg, potem może być już za późno.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Label - Nazwa serwera, czyli wpisz tu nazwę pod jaką chcesz, żeby program zapamiętał serwer, tylko ty będziesz to widział.

Host (IP) - Wpisz adres IP serwera.

Port - zostaw taki jaki jest (3074)

Password - tu wpisz hasło jeśli jest wymagane do połaczenia z serwerem.

 

Poniżej masz Saved Servers

Jak zapiszesz jakiś serwer klikając Save To Server List, to właśnie w Saved Servers pojawi się info o tym serwerze.

 

Klikając na nazwę zapisanego już serwera,możesz zedytować dane do połączenia poniżej.

Klikając Connect łączysz się z serwerem.

 

To chyba tyle ;)

Pozdrawiam

Opublikowano

Label - Nazwa serwera, czyli wpisz tu nazwę pod jaką chcesz, żeby program zapamiętał serwer, tylko ty będziesz to widział.

Host (IP) - Wpisz adres IP serwera.

Port - zostaw taki jaki jest (3074)

Password - tu wpisz hasło jeśli jest wymagane do połaczenia z serwerem.

 

Poniżej masz Saved Servers

Jak zapiszesz jakiś serwer klikając Save To Server List, to właśnie w Saved Servers pojawi się info o tym serwerze.

 

Klikając na nazwę zapisanego już serwera,możesz zedytować dane do połączenia poniżej.

Klikając Connect łączysz się z serwerem.

 

To chyba tyle ;)

Pozdrawiam

No i mam was tu wszystkich`

Remote Console służy do adminowania serwera. :)

aqcu39P.png
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...