Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Anty Kick Na Hs Z Dnia 11.11.10


RusherTub

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Może to będzie skromny tut w moim wykonaniu ale na pewno się przyda.

 

 

Witam

Pokaże wam sposób jak zrobić żeby nie kickało po konserwacji z dnia 11.11.10

Robicie 2 metiny.

1. Nie patchujecie dajecie co chcecie hacki boty bugi cheaty dmg hacki.

2. Robicie metina tylko po to by spatchowac.

Ja mam Metin2 - Privy tu mam ml to nie ważne

Metin2 - No hack tu se go spatchowalem.

Metin2 - Hacki boty bugi

Jak spatchujemy metina No hack to wlaczacie gre , wylaczacie gre , wchodzicie w folder z metinem spatchowanym ( domyslnie No Hack )

Jest folder "hshield" klikacie kopiuj , wchodzicie folder metin z cheatami bugami i botami i dajecie wklej i Tak na wszystko lub zamień wszystkie pliki i cieszycie się gra bez kicków POZDRO.

Zdejmijcie mi te 10%.

Dajemy +.

Dl do hshield z dnia 11.11.10

http://www.speedyshare.com/files/25131360/hshield.rar

Skan

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=ce6b8a048304654e9608a149886f3a5b2cf25e82a612704854b968de53256d82-1289475622

Mirror2

 http://hotfile.com/dl/81860817/5e8be86/hshield3.rar.html 

Mirror3

 http://www.megaupload.com/?d=57WOIU5Y

 

Skan Mirror 2,3

 http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=ed98d117e2faeaab548b9b52f50fe663c1bf38ca5b3bf15d6b7bba222eb5c900-1289476958 

 

Podziękuj Mi i Cupidynowi.

 

 

 

 

 

bvzbvcjhsfsteamdfdgddf.png: Tubciu123

Nick w grze: [NoS] Tubciu

Dla mnie Liczy się plusioreknampc.png

Userbary i buttony:

18706.png

15221.gif

mpccopy.jpg

Opublikowano

Najnowszy Hshield3:

Mirror1:

http://hotfile.com/dl/81860817/5e8be86/hshield3.rar.html

 

Mirror2:

http://www.megaupload.com/?d=57WOIU5Y

 

Skan:

 

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=ed98d117e2faeaab548b9b52f50fe663c1bf38ca5b3bf15d6b7bba222eb5c900-1289476958

 

 

Ok, prosze bardzo.

KOCHAM MINECRAFTA

Opublikowano

Najnowszy Hshield3:

 

http://hotfile.com/dl/81860817/5e8be86/hshield3.rar.html

 

Zaraz dam skana.

 

Edit: Na inny hosting to za jakieś 10minut.

 

 

Daj skana i ściągam. Zaraz leci +

Pozdro dla wszystkich użytkowników mpc forum

 

 

metin2d.png

Opublikowano

Jak myślicie?

Wymyśli ktoś teraz ten dmg na skile?

Coś mi się zdaje z kamer i Andrzej osiedli na laurach!

 

Po co kazdy daj na Hotlife jak tam zawsze sa klopoty z pobraniem!

Jak dasz na inny Hosting to masz +!(DODANY)

Za dzialanie pobranego pliku kolejny +!(Dodany)

 

Wszystko ladnie dziala dziekuje!

Nic nie pisac pobierac,grac i dropic szkatuleczki i cieszyc sie 50% expa :D!

 

 

 

DO:

RusherTub

Wiesz co to akuratmi dziala ale na skille nie i niech ktos nie pisze ze mu dziala bo to nie mozliwe!

Podobno nie ma Dmg na skille wiec...Trzeba nam tylko ruszyc jakos tych najlepszych zeby go stworzyli,bo jak narazie zadnych staran nie widac :(

Opublikowano

@diabolo25 sciagnij dmg by Neono.

Dzialaja dmg nie zawsze tak jest ze dmg nie dziala.

bvzbvcjhsfsteamdfdgddf.png: Tubciu123

Nick w grze: [NoS] Tubciu

Dla mnie Liczy się plusioreknampc.png

Userbary i buttony:

18706.png

15221.gif

mpccopy.jpg

Opublikowano

Robie hs ze skanem skan sie laduje

Jak cypidul zrobi skana to bedzie mirror.

Ale i tak wiem ze wolicie speedy share na hotfile ;pp

bvzbvcjhsfsteamdfdgddf.png: Tubciu123

Nick w grze: [NoS] Tubciu

Dla mnie Liczy się plusioreknampc.png

Userbary i buttony:

18706.png

15221.gif

mpccopy.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Cieszę się że to jeszcze działa ;)

@up2 Patrz na datę dodania kamera a patrz na moją.

PS: Lol myślałem że już nikt nie odblokuje tego tematu -.-:D

bvzbvcjhsfsteamdfdgddf.png: Tubciu123

Nick w grze: [NoS] Tubciu

Dla mnie Liczy się plusioreknampc.png

Userbary i buttony:

18706.png

15221.gif

mpccopy.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...