Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Tut Jak Sybko I Wygodnie Zdać Na Konia Bojowego !


diablo660

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Do wykonania Misji na Konia Bojowego Musimy Zabić Skorpion łucznik i Wężowy Łucznik

 

Zapraszasz osoby 40-65 lvl

Potem wysylasz 2 osoby zeby szukały metka cienia

 

Reszta moze sobie jechac do oazy albo na najlepszy spot łuczników

 

Gdy juz znajdzie jakas osoba Metka Cienia (45 lvl)

 

To go niech ubija jakis 50-60 lvl zeby to poszlo mu sprawnie

 

 

 

A łucznikow Wyskoczy zobacz ile Screeen na Dole !!!!

 

Powodzenia w Zdawaniu !!!

Licze na Pare minusow :)

592ac83c84a11_post-198531-0477675001289420205_thumb.jpg

Opublikowano

ja na 45 lvlu bodym zrobilem sam boja ;P bez metkow siedzac w oazie

789290350.png

woj.gif

100 [ V ]

200 [ V ]

300 [ V ]

400 [ V ]

500 [ V ]

600 [ V ]

700 [ V ]

800 [ X ]

Opublikowano

Było:

http://www.mpcforum.pl/topic/58031-tut-jak-zrobic-sobie-konia/

http://www.mpcforum.pl/topic/55007-tutrobienie-konia/

http://www.mpcforum.pl/topic/201928-tut-wszystko-o-koniach/

http://www.mpcforum.pl/topic/124354-tut-wszystko-o-koniu/

http://www.mpcforum.pl/topic/188867-tutkonik-poradnik/

 

Czy mi się wydaje, czy tylko ja używam opcji szukaj?

124nw.jpg

 

Mój nick na privach: Chelsea.

Opublikowano

UP chodzi ci o to zebym dostałwarna za gornictwo jak bym odsiwerzyl tamte tematy ???

 

Napialem nowy temat z przykladem ile łucznikow wypada z metka cienia niech ktos sprobuje policzyć ile widać na metku :) ;p

Opublikowano

ja na 45 lvlu bodym zrobilem sam boja ;P bez metkow siedzac w oazie

 

Dobry jesteś xD... chyba miales eq jakies +9 full na Potwory i Sh + DMG innego wyjścia nie widze bo jak z przecietnym eq to robiłeś to powodzenia Ci życze....

Pozdro.

nowyobrazmapabitowa2.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Zbieram Tylko + chcesz Daj - Ale Tylko w słusznej sprawie ;)

GG 12450146 specjalizuje Się tylko w Metinie i w Sprawach Komputera.

Opublikowano

@@xUp i 3xUp

 

Myślisz, że szukanie tutów na mpc polega na przejrzeniu pierwszej i drugiej strony, a jak nie ma to zakładania nowego tematu z zapytaniem? Nie! W takich sytuacjach używa się opcji szukaj. I wcale górnikiem nie trzeba być.

124nw.jpg

 

Mój nick na privach: Chelsea.

Opublikowano

Dobry jesteś xD... chyba miales eq jakies +9 full na Potwory i Sh + DMG innego wyjścia nie widze bo jak z przecietnym eq to robiłeś to powodzenia Ci życze....

Pozdro.

jakbys mial takie eq co ja tez bys zrobil :P Pozatym nie gram na hackach to ze tu siedze to tylko dlatego ze gdy mi sie nnudzi pl ide popykac na privie jakims do pvp.

 

dodam jeszcze ze zostalo 30sekund :P

789290350.png

woj.gif

100 [ V ]

200 [ V ]

300 [ V ]

400 [ V ]

500 [ V ]

600 [ V ]

700 [ V ]

800 [ X ]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...