Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Aol Kiedy Jest Problem Z Brakiem Połączenia


nektarynka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich chciałam wam przedstawić pewien sposób na to jak zalogować się na nasze konto AOL kiedy wyskakuje nam komunikat o braku połączenia z internetem.

Uprzedzam, że ten sposób może nie działać każdemu. A jeżeli wam pomoże to będę bardzo szczęśliwa.

 

Więc zaczynam :

 

1 Zakładamy drugie konto AOL (chyba że macie dwa)

2 Włączamy AOL 9.5 i postepujemy tak jak niżej

 

aol5.png

 

3 Logujemy się drugim kontem

 

aol3.png

 

4 Czekamy aż się zaloguje

 

aol2.png

 

5 Jeżeli uda nam się zalogować wyłączamy AOL ( ten sposób nie zmienia IP przynajmniej u mnie)

 

6 Znów uruchamiamy program tym razem logujemy się na nasze "główne skonfigurowane konto"

 

 

POWINNIŚMY SIĘ ZALOGOWAĆ ;D

 

Powtarzam ten sposób może nie działać u każdego.

 

Jeżeli istnieje podobny poradnik to przepraszam.

 

nektarynka dla MPCFORUM

 

PS. Może ktoś już wpadł na ten pomysł ;D

wgzxgl.png


Nowicjusz
Opublikowano

Dzięki za poradnik, u mnie ten sposób też działa ;D a od wczoraj nie chciało mnie połączyć.

 

 

+ leci

Opublikowano

[quote name=xD.' timestamp='1289384016' post='1613799]

Dzięki za poradnik, u mnie ten sposób też działa ;D a od wczoraj nie chciało mnie połączyć.

 

 

+ leci

 

 

no to fajnie że podziałało ;D

wgzxgl.png


Opublikowano

u mnie to zadziałało dzieki ziomek :)

oczywiscie plusik dla ciebie :]

Jeżeli ci pomogłem lub wniosłem coś do tematu to kliknij "Lubie to".

 

 

mca.png

Profesjonalne tłumaczenie tekstu [Angielski -> Polski] lub [Polski -> Angielski]. Napisz na pw lub gg a sie dogadamy !

  • 10 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

mi i tak wyskakuje error ac-3000 i tak ;D

 

Wpisujesz wtedy swój login i hasło , ale na dole zmnieniasz na Broadband czy cos takiego, loguje ci sie , wychodzisz, wchodzisz spowrotem i zmieniasz broadband spowrotem na swój login :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...