Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak Odpalić Kilka Fishbotów Na Raz!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema.

 

Dziś pokaże wam w tutorialu jak odpalić kilka FB na raz, zrobię to na przykładzie 3 kont FB.

1.Co potrzebujemy

 

a) Najnowszego Metina2:

Link:

To jest ukryta treść, proszę

Skan:

To jest ukryta treść, proszę

B) Fish Bota który działa na PL'u, kilka Fish botów do ściągnięcia:

 

M2Fish3.0.3 up by Monkey92 ( działa tylko na systemach x64 bits )

Link:

To jest ukryta treść, proszę

Link2:

To jest ukryta treść, proszę

Skan:

W paczce są 2 pliki, których skan wygląda tak:

Injector1.2.exe:

To jest ukryta treść, proszę

M2Fish.dll:

To jest ukryta treść, proszę

Temat:

To jest ukryta treść, proszę

 

M2Fish3.0.3 up by JestemHackiem ( działa na XP i systemach x32 )

Link:

To jest ukryta treść, proszę

Skan:

To jest ukryta treść, proszę

Temat:

To jest ukryta treść, proszę

 

 

[uG] Sharkbot 6.0 up by matthew41

Link:

To jest ukryta treść, proszę

Skan:

To jest ukryta treść, proszę

Temat: W nim znajdziecie takie informacje jak, się zarejestrować na forum UG, i jak odpalić Sharkbota za pomocą PerX Injector, POLECAM!

To jest ukryta treść, proszę

c) Hackshield'a 2

 

Link:

To jest ukryta treść, proszę

Skan:

To jest ukryta treść, proszę

Link2 up by Kammer:

To jest ukryta treść, proszę

Skan:

To jest ukryta treść, proszę

 

2. Edycja, tworzenie plików

W tej części opiszę w miarę dokładnie, krok po kroku co trzeba zrobić aby, odpalić klika kont FB na raz, bez errora HS. Zapraszam !

 

a) instalujemy metin2 2010r. ( paczujemy go i torenujemy )

B) usuwamy folder z hackshieldem 3 i wygrywamy pobrany hackshield 2

c) usuwamy plik errorlog.exe który znajduje się w głównym folderze naszego Metin2

d) wchodzimy w C:\Program Files\Metin2\hshield ( przykładowa ścieżka ) i edytujemy plik ahnrpt ( ustawienia konfiguracyjne )

e) szukamy tej linijki

, z linijki usuwamy
, a zamiast tego wpisujemy np. hs_per454safMOZESZ_WYMYŚLIĆ_SWÓ[email protected]

f) teraz kopiujemy 3 x razy plik metin2client.bin

g) skopiowany plik, wklejamy do folderu z Metinem2

e) otrzymaliśmy takie pliki:

- Kopia metin2client2

- Kopia (2) metin2client2

- Kopia (3) metin2client2

Teraz odpowiednio, tak jak są pliki zmieniamy im nazwy na np:

- metin2client1

- metin2client2

- metin2client3

h) teraz robimy obejścia 3 x.

Otwieramy dokument textowy, wpisujemy w nim

To jest ukryta treść, proszę

i zapisujemy w folderze z metinem2 pod nazwą FB1.bat ( FB to jest mój wymysł, Ty tu możesz wpisać obojętnie co, ważne by było z końcówką .bat !! ) i tak powtarzamy jeszcze 2 x razy, ale nie wpisujemy metin2client1.bin tylko, metin2client2.bin i później metin2client3.bin

i) teraz ściągnięty fishbot rozpakowujemy do folderów np. FB1 , FB2, FB3 na pulpit

j) wchodzimy odpowiedni do każdego folderu i edytujemy plik [uG] Injector - PerX ( ustawienia konfiguracyjne)

k) szukamy w nim

To jest ukryta treść, proszę

i zmieniamy na

To jest ukryta treść, proszę

i tak w każdym folderze, tylko że pamiętajcie aby wpisywać odpowiednio do folderu FB2

To jest ukryta treść, proszę

a do folderu FB3

To jest ukryta treść, proszę

l) Teraz odpalamy plik [uG] Injector - PerX.exe z folderów FB1, FB2, FB3

j) następnie zaznaczamy obejścia FB1, FB2, FB3 (np. trzymamy ctrl i klikamy PPM na pliki ) i następnie klikamy enter :) i mamy 3 x metiny z FB <3

 

3.Filmy VIDEO

 

Autor oraz up by JestemHackiem

 

http://www.youtube.com/watch?v=5OaOJkzb3X4&feature=player_embedded

 

Autor oraz up by JestemHackiem

 

http://www.youtube.com/watch?v=EHGjMkXBBx0&feature=player_embedded#!

 

5.SCRENy

10639441.th.jpg73747914.th.jpg

 

6. WAŻNE

 

Jest to zbiór informacji z takich tematów jak:

To jest ukryta treść, proszę

To jest ukryta treść, proszę

To jest ukryta treść, proszę

Ja to połączyłem i opisałem w miarę dokładnie, tak aby odpalić kilka Fishbotów na raz, dla osób które mają z tym problemy ;).

 

7. Notka prawna

Od dnia opublikowania, tutorial jest chroniony prawami autorskimi. Zabrania się, kopiowania oraz rozpowszechniania go na inne strony, bez zgody autora!!!

Złamanie praw autorskich, grozi konsekwencjami prawnymi! Tutorial napisany dla www.mpcforum.pl, przez PanKtoss

 

Tutek napisany na prośbę usera MPC...

RMCF

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...