Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak Zrobić Kowala Ze Shopem


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

2 dnii temu postawilem serwer hamachi 1 raz w życiu - chciałbym wgrac czy zrobic npc jakiegos np. handlarke jakoms z shopem ale niewiem jak to sie robi. czytalem jakies tam tutki ale nie ogarniam bo 1 raz to robię. Czy by mógł ktoś napisac jak to zrobic - jak,gdzie itp od początku zeby to chodziło - z gory thx.

Opublikowano

Wchodzi w navicat logujesz sie wchodzisz w player - mob_proto i szukasz tutaj kowala na on_click zmieniasz na 1 teraz w shop przypisujesz do niego ID robisz to tak wchodzisz w player - shop i tam klikasz na + i dodajesz pierw ID kowala znajdziesz w mob_proto w drugim wpisujesz Kowal w trzeciej tabelce wpisujesz numerek jakis wolny jaki chcesz np. 108 teraz wchodzisz w shop item i dodajesz itemy :D

Pomogłem nie bądź żyła daj +++ i 5 to nic nie kosztuje

Opublikowano

Niestety napisałeś zbyt chaotycznie.

Jeżeli chodzi Ci jak ustawić NPC według swoich upodobań (edytować) to wchodzisz do Navicata.

To jest ukryta treść, proszę

1289315701-U169039.png

shop_vnum:ID sklepu

item_vnum:ID itemku jaki ma znajdować się w sklepie

count:ilość itemów

Jeżeli chodzi Ci o coś innego to pisz mi na PW lub tu bo tak jak napisałem, z Twojej chaotycznej wypowiedzi nie można nic wywnioskować.

Opublikowano

nie jak zrobisz z kowala npc nie bedzie ulepszal ale

 

Zawsze jest jakies ale :D

 

jak wiez jest cos takiego jak kowal gildyjny dodajesz takiego kowala na mapke w fillezili map a1 b1 c1 i dodajesz kowala gildjengo w m1 i zmienisz nazwa mu na Kowal cos tam i bedzie ci ulepszal

Pomogłem nie bądź żyła daj +++ i 5 to nic nie kosztuje

Opublikowano

Kurcze chodziło mi oto żeby np. postawić w Jinno na środku m1 np. nową jakąś handlarkę ze shopem żby dało sie u niej kupowac. Jak to zrobić??? Czytałem coś z firezillą ale nie kapuje o co biega...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...