Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

"Sciana Płaczu" - Bany Dla Najwyższych Leveli


Zavetti

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! Was pewnie (mnie również) interesowało, ile wysokich lvli zostało zbanowanych. Więc wrzuce dzisiaj liste 15 największych pechowców.

 

NICK: EXP: KD/R ZBANOWANY LVL:

1 MuKQKQ 4,932,697 1.93 2010-08-19 icon_col05.gif

2 susturucu 4,472,137 1.36 2010-08-18 icon_col04.gif

3 Un1QeX 4,500,035 2.06 2010-08-19 icon_col03.gif

4 cavo1717 3,154,049 1.86 2010-08-29 icon_ltc05.gif

5 __KeTaMinA- 2,796,770 2.01 2010-09-19 icon_ltc03.gif

6 --0031-- 2,709,352 1.35 2010-10-04 icon_ltc03.gif

7 N3oNDraGoN 2,674,847 2.13 2010-10-01 icon_ltc03.gif

8 -Gengan- 2,541,090 1.39 2010-10-16 icon_ltc02.gif

9 UNBEL1V1EBLE 2,371,539 2.05 2010-08-26 icon_ltc01.gif

10 NarkoTerror 2,301,046 2.00 2010-08-18 icon_ltc01.gif

11 illumanti 2,205,821 1.40 2010-10-02 icon_ltc01.gif

12 -AmonRa- 2,096,430 2.26 2010-10-01 icon_maj05.gif

13 56EsTeBaN 2,053,483 1.03 2010-10-16 /icon_maj05.gif

14 -Valafar- 1,969,309 1.77 2010-08-16 icon_maj04.gif

15 ___HyTaRy___ 1,919,557 1.44 2010-10-22 icon_maj04.gif

Opublikowano

WOW ! Ostro NX pojechał :D

 

I bardzo dobrze że takich banują - zasłużyli to nara ...

Opublikowano

BRAWO NEXON! 3/4 tych hight leveli używa bugów co jest niedozwolone w grze, więc się należy im ban.

Piter19.png

100 postów V

200 postów X

300 postów X

400 postów X

500 postów X

1000 postów X

 

 

 

Opublikowano

BRAWO NEXON! 3/4 tych hight leveli używa bugów co jest niedozwolone w grze, więc się należy im ban.

 

 

Nobie. 3/4 tych graczy używało bugów, ale wcześniej nie groził za to ban.. <_<

 

Muk dostał za hackowanie na innych kontach. :)

Opublikowano

Ehh, Noba to wiesz se w buty wsadź. Kiedyś za to ban nie groził, a teraz grozi. Kiedyś żył Kopernik, a teraz nie żyje. Czyta się regulamin, a nie. Myślą że maja takie lvl to im nexon nic nie zrobi? Jednak się mylili. Jeszcze raz mówię czyta się regulamin. Tak samo jest z MPCforum kiedyś były inne zasady, teraz są troszkę inne i też bany lecą. Regulamin się zmienia co chwilę i żeby nie dostać bezsensownego bana trzeba niestety trochę poczytać. I wiesz na drugi raz nie wyzywaj ludzi jak ich wcale nie znasz bo to świadczy o tobie samym, ale Ci wybaczam :P.

Piter19.png

100 postów V

200 postów X

300 postów X

400 postów X

500 postów X

1000 postów X

 

 

 

Opublikowano

Ehh, Noba to wiesz se w buty wsadź. Kiedyś za to ban nie groził, a teraz grozi. Kiedyś żył Kopernik, a teraz nie żyje. Czyta się regulamin, a nie. Myślą że maja takie lvl to im nexon nic nie zrobi? Jednak się mylili. Jeszcze raz mówię czyta się regulamin. Tak samo jest z MPCforum kiedyś były inne zasady, teraz są troszkę inne i też bany lecą. Regulamin się zmienia co chwilę i żeby nie dostać bezsensownego bana trzeba niestety trochę poczytać. I wiesz na drugi raz nie wyzywaj ludzi jak ich wcale nie znasz bo to świadczy o tobie samym, ale Ci wybaczam :P.

 

Chodziło mi o to,że żaden z nich nie dostał bana za używanie bugów. <_<

Opublikowano

niby czemu dodales un1quexa skoro on tylko zmienił nick na : scentiic ?? widac twoje doinformowanie

1331059428-U215643.gif

Opublikowano

Trochę ich pojechali ^^ Na grę wydali pewnie tysiące , a tu BANDED

APB :

Nick: rOckHe4d

Clan : MPC Demons

Serwer : Patriot EU2

 

Enforcer :)

 

Daj minus-

Opublikowano

a za co MuQkQ został bana i jak wbił ten lvl szybko tak

 

 

Za hackowanie na innych kątach. Szybko? W 1.5 roku wbił spory. lvl. Miał na to swoje sposoby.

 

+znajomości :)

Opublikowano

Ja słyszałem, że muteq dostał bana za exp 24/dobę. Jest to nie możliwe bez bota/ kumpla który by się wymieniał miejscem.

1364561328-U384748.png


sygna by b4rt4z


Opublikowano

zadając to pytanie sam dostałeś odp. ;p . Za szybki wbijanie ekspa ;d , kto normalny wbijał by po 40-80k ekspa.?

1390144171-U592769.png

 

3x ExModerator Minecraft | ExModerator Battlefield | ExMentor | 2x Ex MPC Media Team | Gold Member | MPC Coders Team | ExMPC Modder | Combat Arms Private

Opublikowano

zadając to pytanie sam dostałeś odp. ;p . Za szybki wbijanie ekspa ;d , kto normalny wbijał by po 40-80k ekspa.?

 

 

Dziennie? To jest niemożliwe -.-.

 

Endynem wbił jakieś 2 tyg temu 60 k. Ale to raz na ruski rok.

 

Muq bił 25k dziennie. Tyle,że systematycznie :)

Bywalec
Opublikowano

Koledzy mu pomagali lub na botach pewnie jechał bo nie możliwe ciekawy jestem jak na to zareagował :D

1341252514u674515.jpg

By Cristiano

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...