Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak Zrobić 200 Pkt W 15 Minut


tooxic

  

22 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy mój tutek wam si? przyda??

    • Oczywi?cie
      9
    • Ten tutek jest do bani
      13

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemacie. W tym temacie chce wam przedstawić jak zrobić w 15 minut na playspanie premium na 3 dni:>

 

1. Najpierw sciągamy program hide my ip http://hide-my-ip.com/ Z tej storny.

2. Sciagamy firerfoxa (jeśli nie mamy) wpisze w google i 1 lepsza storna. Potem restartujemy kompa.

3.Gdy już to zrobimy wchodzimy na strone playspana rejestrujemy sie i logujemy.

4. Następnie włanczamy program hidemyip i zmieniamy ip na UK.

5. Wchodzimy na baner get ultimated points i kilkamy na zakładke surweys.

6. Wyświetli się nam tam małe okienko z stepami ( dzięki niemu mamy więcej reklam), oczywiście nie musi to być konieczne.

7. Następnie odświeżamy strone i klikamy na baner get ulitmate points gdzie następnie klikamy na zakładkę gwallet.

8. Szukamy tam reklamy o nazwie "Join the Harris Poll and make money", czas dochodzenia pkt wynosi od 5-10 minut.

9. Gdy dostniemy 90 punktów wchodzimy w zakładkę sponsor pay i oglądamy filmiki od 1-4 pkt. Gdy ci nie starczy oczywiście są też filmiki na gwallet.

 

Dowód: http://img574.imageshack.us/img574/9964/reklamat.png

 

Zakaz rozprowadzania tego tuta bez mojej zgody.

 

Dane były brane z fake name generatora z tej storny fakenamegenerator.com a zeby dostać te 90 pkt trzeba mieć 2 maile najelpiej jeden na o2 i drugi na gmailu by na gmailu można było zaaktywować reklame by doszły pkt:>

 

Dzięki za uwagę. I proszę nie nabijać tutaj spamu, i nie zakładajcie nowych nie potrzebnych tematów

 

A tu w razie problemów: Jeśli reklam na hide my ip nie ma to musicie zmienic na inne ip uk i odświeżyć strone. Gdy będziecie powtarzać tą czynność urzywajcie programu Ccleaner. Gdy chcecie kontynuować triala w hide my ip wchodzicie w uruchom>regedit>HKEY_CURRENT_USER>Software>Hidemyip i usuwacie plik key i restartujecie kompa.

Jeśli nie dacie rady wstawić danych w pola przy wypełnianiu reklamy za 90 pkt wstawie screeny jeśli będzie taka potrzeba.

 

Uwaga: Żeby mieć tą reklame trzeba mieć ip UK ( sorry za błąd powyżej)

 

Jak coś mi przyjdzie na myśl tutek będzie edytowany.

 

Tutaj taki dodatek: 2 reklamy napewno działające dowód dam póżniej "LetsSubscribe - Magazine 268 pkt" i "Harris Poll - Survey 68 pkt" tutaj jest dowód do reklamy z harris poll http://upload.fototube.pl/pics/2010/11/06/org/52b079b9af7001e9e843f9fdac7a1e32.jpg z innego forum potem dam screena z LetsSubscribe

 

@down 2x oczywiście jest więcej ale ta reklama jest najprostrza i najszybciej się ją robi. Mógłbym oczywiście dodać więcej tych reklam ale to jest tylko dla tych co nie umieją robić premek.

@kilo jaj nie ma co pisać jak wypełniać reklame bo to jest banalnie proste wypełniacie danymi z fake name generatora i wpisujecie tam e-mail gmaila i wszystko powinno być ok. Potem aktywujesz e-mail i puntky do 10 minut powinny przyjść ( mi odrazu przyszły)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

to wkońcu ma byc ip uk czy us?

@edit ale namieszane w wes nie edytuj cały czas bo nawalone tego i nie mam trej reklamy ani innej jaka podałeś po sprawdzaj bledy i dopiero pisz tuta

1378747514-U216092.jpg

Opublikowano

Jako doświadczony gracz mający na swoim koncie zrobienie paru goldów 30 dni i silverów na playspanie, uważam iż ten poradnik .... NIE jest zły ^^

 

Przyda się nowym, +

//Nieregulaminowa sygnatura.

Miyoshi

Opublikowano

Poradnik spoko +

upaodl131d2.png

 

 

 

 

Moje Cheaty :

No_Menu

http://www.mpcforum.pl/topic/624388-undetected-no-menu-jacello/

http://www.mpcforum.pl/topic/622343-undetected-no-menu/

D3D:

http://www.mpcforum.pl/topic/628413-undetected-d3d-jacello-v10/

http://www.mpcforum.pl/topic/629602-undetected-d3d-jacello-v11/page__pid__4526048#entry4526048

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...