Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Która Wersja Ci Się Podoba?


Gericht

Moh'y  

7 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Która wersja przypad?a Ci do gustu?

    • MoHAA
    • MoH10
    • MoH 2010 Beta
    • MoHAAB
      0
    • MoH Pacyfik
    • Inna, której nie wymieni?e?
      0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Temat założyłem aby jednocześnie dowiedzieć się jaka wersja przypadła wam do gustu

i jak ją oceniacie.

 

Proszę tylko się troszkę rozpisać.. ważne jest aby każdy zrozumiał kto jaką część lubi.

 

Mój idol?

 

Medal Of Honor Alliend Assault, chociaż są inne części to ta najbardziej mnie wciągnęła.

Grafika może nie jest zbyt zadowalająca ponieważ w innych częściach widziałem

całkiem ładniejszą grafikę, ale wygrywa tym że ja zagrałem w nią po raz

pierwszy rok czy dwa lata temu i postanowiłem troszkę się pobawić,

Oczywiście grę przeszedłem z kodami :)

 

A wasze opinie, jakie są.

 

Temat stworzony aby nie robić nie potrzebnego spamu tematami: "Który Moh lepszy" itp.

Tutaj każdy może wyrazić opinię niezależnie od części MOH.

 

Liczę na dłuższe wypowiedzi, takie jak moja ;)

Opublikowano

Witaj!

Ja lubię zdecydowanie bardziej MOHAAB. Jest o wiele lepszy pod względem dynamiki gry i łatwo można stworzyć serwer freeze-tag, który bardzo lubię, bo dostaje się fragi za uwolnienie xD

Trzeba być o wiele sprytniejszym by nie dać się zabić w MOHAAB w MOHAA dość często zdarza się wywalić magazynek i nic a w MOHAAB zazwyczaj zabijałem na max 10 strzałów (lub rywal mnie xD).

Aha i wszystkie części przeszedłem bez kodów na cokolwiek. Na hardzie miałem niesamowity problem z MOHAAS, bo jest misja, w której musisz kolesia w trudny sposób doprowadzić gdzieś i to przechodziłem 3 dni ale jakoś się udało :P

MOHAAB jest cool xD

 

P.S. Może dołączysz ankietę? Będzie ciekawiej? Hm?

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...