Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Potrzebuje Easymetin Który Działa Z Klarowną Obsługą I Instalacją


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Potrzebuje exp bota(stego co wiem działają tylko easy metin) wiec proszę downloada i klarobną instrukcje co gdzie wkleić i co zainstalować ZA dobra odpowiedz bedzie + i 5555 PLZ help

 

 

Błagam was pomocy potrzebuje go

porprawionaz.jpg
Opublikowano

Ale EasyMetin jest płatny.. :(

Na pewno chcesz linka do niego ?

nie ja che exp bota który jest darmowy i dzięki któremu moja postać bedzie psama expiła

porprawionaz.jpg
Opublikowano
klarobną

 

 

1273091934_by_maniacs_500.jpg

 

15 wiosen przeżyłem i z takim słowem się nie spotkałem.

 

 

A co do tematu nie ma na teraz działającego Exp Bota.

sygnampc.jpg

Sygnatura by FreeSz

Opublikowano

Niestety muszę cie zmartwic ale..

Na dzien dzisiejszy nie ma narazie Darmowego exp bota..

Przykro mi :(

Temat do zamkniecia..

ee a path 4.1 już nie działa bo kiedyś z 2 miechy temu grałem jeszce w metka i go miałem a teraz już nie działa???

porprawionaz.jpg
Opublikowano

Niestety muszę cie zmartwic ale..

Na dzien dzisiejszy nie ma narazie Darmowego exp bota..

Przykro mi :(

Temat do zamkniecia..

ee a path 4.1 już nie działa bo kiedyś z 2 miechy temu grałem jeszce w metka i go miałem a teraz już nie działa???

porprawionaz.jpg
Opublikowano

Niestety muszę cie zmartwic ale..

Na dzien dzisiejszy nie ma narazie Darmowego exp bota..

Przykro mi :(

Temat do zamkniecia..

ee a path 4.1 już nie działa bo kiedyś z 2 miechy temu grałem jeszce w metka i go miałem a teraz już nie działa???

porprawionaz.jpg
Opublikowano

Nie ma czegoś takiego jak [darmowy exp bot, chcesz szybko nabić lv twojej postaci? zainwestuj kilkanaście złotówek w chińskiego exp bota. Takie moje zdanie

the quieter you become, the more you are able to hear

Opublikowano

Jeżeli chcesz coś w podobie do expa to patrz..

Sciagnij moda kamera

To jest ukryta treść, proszę

www.metin2mod.tk

Sciagnij waithacka od Lubie (Zeedytowanego przeze mnie )

Link :

To jest ukryta treść, proszę

Klick me

Ustaw se postac na fajnym spocie i sam bd expilo "Tak jakby"

 

I tyle :)

Apsik

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...