Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najlepsze Uwagii Od Nauczycieli Jakie Dostaliscie


llBarteKll

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, założyłem ten wątek aby się dowiedzieć czy tylko ja mam głupie uwagii od tępych nauczycieli, a więc zaczynam:

 

"Zjada kwiaty na lekcji"-to od historyka, chcialem zrobic mu na złość i zjadłem jego ulubionego kwiata

 

"Wydaje odgłosy zwierzęce"-nie trzeba komentować

 

"gra w bilarda na lekcji"- zrobiliśmy sobie z kumplem z ołówkami i kulkami papieru

 

A teraz wasze uwagi: )

 

Możecie też komentować innych tylko bez wulgaryzmów i wyzwisk!!!!!

0sighalo1010p.gif 
Opublikowano

Gra w karty na pieniądze na przerwie, a poproszony o zakończenie razem i innymi kontynuuje i dalej wykłada pieniądze na parapet.

Ta najlepsza :D nauczyciel gadał a my graliśmy dopóki nie przyszedł dyrek, który nam karty zabrał (na stole było ponad 150zł dlatego nie chcieliśmy skończyć xD)

LifeSro

FusionRoad

Opublikowano

Mój kolega:

Spytany o uczynki miłosierne względem ciała odpowiada: Napalonych - wyruchać! Z lekcji religii.

Było już takie coś w pogaduszkach, głupi temat, a ja uwag nie dostaję bo w technikum to nie modne.

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Opublikowano

Witam, założyłem ten wątek aby się dowiedzieć czy tylko ja mam głupie uwagii od tępych nauczycieli, a więc zaczynam:

 

"Zjada kwiaty na lekcji"-to od historyka, chcialem zrobic mu na złość i zjadłem jego ulubionego kwiata

 

"Wydaje odgłosy zwierzęce"-nie trzeba komentować

 

"gra w bilarda na lekcji"- zrobiliśmy sobie z kumplem z ołówkami i kulkami papieru

 

A teraz wasze uwagi: )

 

Możecie też komentować innych tylko bez wulgaryzmów i wyzwisk!!!!!

No to ty masz respekt chłopie! Takie poświęcenie!

hejter naczelny | aktywny od 2k6 | król forumka | gold member | blue member | mpc champion | best member | exmod | exvip
Km5iG.png

Opublikowano

"Nie piszę na lekcji"<---lekcja Wf-u o.O

To było jakieś kilka lat temu ale ciągle to pamiętam...

Opublikowano

Uczeń wstaje do odp. przy tablicy -,- ~ Angielski ( pozdro ernest ! )

 

Uczeń chowa się w szafie i wychodzi na ostatnie 10 min. lekcji.Dostaje nieobecność. ~ Religia

 

Uczeń mówi że " Jestem Chamem " ~ Religia

 

Uczeń wychodzi przez okno po przybory geometryczne ~ Biologia

 

Uczeń wchodzi na strony internetowe z treścią erotyczną ~ Informatyka

 

Uczeń naśladuję zwierze. ~ Polski

 

Uczeń zachowuję się w sposób karygodny i chamski ( Beka , pierdzi ) ~ Polski

 

Uczeń prezentuję rap ( Pezet - Gdyby miało nie być jutra ) na lekcji muzyki ~ Muzyka

 

Uczeń prezentuję reakcje chemiczną ( puściłem bąka bo nie mogłem wytrzymać ) w sposób chamski ~ Chemia.

 

W chuj tego ;]

Opublikowano

Błędy ort. były w tej uwadze.

 

"Uczeń poproszony do tablicy, odmuwił i nie pżyszedł do odpowiedźi." ~Chemia.

w to mi jakoś trudno uwierzyć

Opublikowano

Uczeń używa wulgarnych słów do kolegi na lekcji religii i nie wykonał polecenia nauczyciela.

Nauczyciel kazał mi powtórzyć ostatnie zdanie (spadaj) powiedział do koleżanki przez telefon, to powtórzyłem i otrzymałem uwagę.

97871587.png

ZBIERAM MINUSY

Opublikowano

Mój kolega dostał uwage :

 

Filip śpiewa na lekcji muzyki

to jest juz takie stare i krazy po internecie jakies 5 lat

 

 

 

 

 

 

a do tematu to mialem "Próba samobójstwa"

Opublikowano

Ja miałem "próba zabójstwa" z kolegą rzucaliśmy gumkami i jedna przez przypadek trafiła w nauczycielke i ona jak sie udarła i poszła do dyrektora i zgłosiła próbe zabójstwa i dostaliśmy po -20 xD

1385378412-U477327.png


By Miyoshi

Opublikowano

Uczeń do tej pory nie ma "zeszytu ćwiczeń" i nie może brać aktywnego udziału w lekcji...?-Biologia

Dominik uciekł z lekcji i schował się na sali gimnastycznej wraz z kolegami, którzy (mieli tam w-f...)namówili go do tego czynu...-Polski

Facepalm....

images300.jpgPomogłem ?? to daj +sika
Legenda
Opublikowano

Uczeń ostrzy kredki na lekcji muzyki - ostrzyłem kredki (dawno temu....)

Spędza przerwe w damskiej toalecie stałem przy drzwiach babskiego klozetu bo czekałem na kogoś i baba mówi że tam byłem - no coments.

Opublikowano

Kumpli ;p

Uczeń dyskutuje o filmach pornograficznych na lekcji religii z prowadzącym zajęcia (księdzem)

Uczeń notorycznie przedrzeźnia wychowawce. (matematyka, ona mówi w zamian r-j, Nie mówcie chórem - Nie mówcie chu*em)

Krzysztof G. konsumuje własność szkoły. (kredę i gąbkę do wycierania tablicy)

 

Uczniowie włączyli filmy pornograficzne na zajęciach informatycznych. (miałem z tym coś wspólnego)

Opublikowano

Nie umiesz się zachować w szkole to do łopaty... nikt cie nie zmusza, a przynajmniej zrobisz coś pożytecznego.

 

Zamykam -.-

EXPmIpC.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...