Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak Zrobić Stronkę Dla Serwera Hamachi


Czy Podoba Ci Się Mój Poradnik  

7 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba Ci Si? Moj Poradnik


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

 

Chciał bym Wam Przedstawić Jak Zrobic Stronke Dla Serwerow Hamachi

 

1.Pobieramy Program Xampp Z Tąd http://www.download.net.pl/3711/XAMPP/

2.Rozpakowujemy Go np Na C:/xampp I Czekamy Aż Się Rozpakuje.

3.Wchodzimy Do Folderu z Programem I Szukamy Folderu O Nazwie "htdosc", I Wchodzimy Do Niego.

4.Pobieramy Podane Szablony Stron Rejestracyjnych Na Hamachi:

- http://w939.wrzuta.pl/plik/35qXDDJn7yR/szablon_by_dmn_i_bitu Tu Można Się Samemu Pobawić W Robienie Stronki Po Swojemu.

- http://www.speedyshare.com/files/20799258/StronaForMpc.rar Tutaj Strona Gotowa Z Reje , Rankingiem , Sieciami Hamachi , Zmianą Hasła . Itp

TuT jak Ustawić Tą Stronę Aby Wszystko ładnie Smigało http://www.mpcforum.pl/topic/108329-tutstrona-na-swoj-serwer-metin2/

Te Strony Oraz Poradnik Nie Są Mojego Autorstwa

5.Pliki Zawarte W Archiwach Proszę Rozpakować Do Folderu htdocs i Odpalić Xampp , Hamachi Oraz Serwer.

6.Uruchom Program Xampp I Przy Apache i Mysql kliknij Start.

7.Pózniej W przegladarce Wystarczy Wpisać Swój Adres IP Z hamachi i kliknac Enter.

 

 

Wiem Ze Było Kilka Takich Tutów ale nie Były Zabardzo Zrozumiałem Dla Innych Użytkowników

sygnaac.png

wowaw.png

Opublikowano

Wszystko fajnie ladnie...

U mnie sie otwiera a u moich kolegow nie, a sa podlaczeni do hamachi...

 

A Dobrze Skonfigurowałes confing jak nie umiesz moge ci podeslac.

sygnaac.png

wowaw.png

Opublikowano

Wszystko fajnie ladnie...

U mnie sie otwiera a u moich kolegow nie, a sa podlaczeni do hamachi...

 

może im się stronka nie otwierać bo mają zajęty

 

To jest ukryta treść, proszę

 

;]

Jeśli pomogłem to proszę o łapkę  w dół.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...