Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak Zrobić Stronkę Dla Serwera Hamachi


SejBes

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

 

Chciał bym Wam Przedstawić Jak Zrobic Stronke Dla Serwerow Hamachi

 

1.Pobieramy Program Xampp Z Tąd http://www.download.net.pl/3711/XAMPP/

2.Rozpakowujemy Go np Na C:/xampp I Czekamy Aż Się Rozpakuje.

3.Wchodzimy Do Folderu z Programem I Szukamy Folderu O Nazwie "htdosc", I Wchodzimy Do Niego.

4.Pobieramy Podane Szablony Stron Rejestracyjnych Na Hamachi:

- http://w939.wrzuta.pl/plik/35qXDDJn7yR/szablon_by_dmn_i_bitu Tu Można Się Samemu Pobawić W Robienie Stronki Po Swojemu.

- http://www.speedyshare.com/files/20799258/StronaForMpc.rar Tutaj Strona Gotowa Z Reje , Rankingiem , Sieciami Hamachi , Zmianą Hasła . Itp

TuT jak Ustawić Tą Stronę Aby Wszystko ładnie Smigało http://www.mpcforum.pl/topic/108329-tutstrona-na-swoj-serwer-metin2/

Te Strony Oraz Poradnik Nie Są Mojego Autorstwa

5.Pliki Zawarte W Archiwach Proszę Rozpakować Do Folderu htdocs i Odpalić Xampp , Hamachi Oraz Serwer.

6.Uruchom Program Xampp I Przy Apache i Mysql kliknij Start.

7.Pózniej W przegladarce Wystarczy Wpisać Swój Adres IP Z hamachi i kliknac Enter.

 

 

Wiem Ze Było Kilka Takich Tutów ale nie Były Zabardzo Zrozumiałem Dla Innych Użytkowników

sygnaac.png

wowaw.png

Opublikowano

No na prawdę postarałeś się że WOW

Nie ma nic wytłumaczone itd.

Jak takie tutoriale chcesz pisać to powodzenia dalej :)

TGLNeedQQ_eune_103_4_nozg.png

Opublikowano

W pisaniu tak prostego "tematu" mogłeś chociaż napisać jak xamppa odpalić i porty otworzyć.

Należy się - za taką tandetę <_< .

cm2_sygnatura.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...