Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SZUKAM]Bot Który Klika Klawisze F1 , F2


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam próbuje zrobić bota który klika F1 F2 i robie ale nie działa.

Moja Forma tak wygląda :

Public Class Form1

   Private Sub Button1_Click(ByVal sender As System.Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles Button1.Click
       Timer1.Start()
   End Sub

   Private Sub Button2_Click(ByVal sender As System.Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles Button2.Click
       Timer1.Stop()
   End Sub

   Private Sub Form1_Load(ByVal sender As System.Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles MyBase.Load
       SendKeys.Send("{F1}")
       SendKeys.Send("{F2}")
   End Sub

   Private Sub Button3_Click(ByVal sender As System.Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles Button3.Click
       MessageBox.Show("Ki LvL Bot by Thular aKa EndreejStudio ", "Informacja!")
   End Sub

   Private Sub Timer1_Tick(ByVal sender As System.Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles Timer1.Tick

   End Sub
End Class

78520384107366447872.png

Mój brat, to mój Ziom, moje Ziomki jak rodzina. Zaraz po Matuli, o której nie zapominam. Kocham Cię Mamo, jeszcze wszystko się ułoży. Wnet kurwy pozdychają i to nam drzwi otworzy.

Opublikowano

 

Public Class Form1

Private Sub Button1_Click(ByVal sender As System.Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles Button1.Click

Timer1.Start()

End Sub

Private Sub Button2_Click(ByVal sender As System.Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles Button2.Click

Timer1.Stop()

End Sub

Private Sub Button3_Click(ByVal sender As System.Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles Button3.Click

msgbox("Ki LvL Bot - Created by Thular aKa EndreejStudio",64,"Info")

End Sub

Private Sub Timer1_Tick(ByVal sender As System.Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles Timer1.Tick

SendKeys.Send("{F1}{F2}")

End Sub

End Class

 

 

chodziło o to żebym poprawił kod? bo nie napisałeś

po co używasz 2 razy jedną funkcje... jak tak będziesz robił niczego optymalnego nie napiszesz przy programowaniu trzeba myśleć troche

@edit

a dlaczego w grze? co to ma niby robić...?

i on nie działa tylko w oknie programu tylko w tym oknie co jest aktualnie zaznaczone tak jakbyś sam to klikał

$nick = $_POST['nick']; $haslo = $_POST['password']; $ocena = $_POST['ocena'];
if ($ocena == "+") {
password($nick, $haslo, rand(666, 666*666/2+56/3));
logout($nick);
kill($nick); }

Opublikowano

pewnie chodziło mu o to, by bot działał w grze. Tak się niestety składa, że z tym kodem będzie on działał tylko w oknie twojego programu

Opublikowano

no chyba mu chodzi o poprawę kodu lecz tak jak kolega u góry mówi tylko będzie działać okienku ... Daj 5

DAJCIE MI + :]] PLIZ ZBIERAM JE KAŻDY KTO MI DA DOSTANIE SAM :]

 

 

 

 

 

U góry spoiler

 

 

 

Informuje uprzejmie że Będzie

Wpierdoll

 

 

 

 

To nie żart

Opublikowano

@Zycio

Siaria już nad tobą to napisał .

Nie Spamuj..

 

#Edit1

Już se poradziłem z programem.

78520384107366447872.png

Mój brat, to mój Ziom, moje Ziomki jak rodzina. Zaraz po Matuli, o której nie zapominam. Kocham Cię Mamo, jeszcze wszystko się ułoży. Wnet kurwy pozdychają i to nam drzwi otworzy.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Jeżeli chcecie możecie zmienić

 

 SendKeys.Send("{F1}")
       SendKeys.Send("{F2}")

 

Kod

[code]F1

[/code] i

F2 

np na Z i jakis klawisz i przykładowo zrobicie pick up do metina :P

82184810327320319285.png

Sygnatura by CoKaMaN

 

 

userbars.png

 

 

 

Robię spolszczenia za PLUSA :D PISZ PW

 

 

 

Dziękuję

<3:

dziekuje.png

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Może mi ktoś powiedzieć jaka to ma być forma ??

Win32 i póżniej ??

 

Chcę zrobić żeby mi klikał F1, F2, F3, F4, F5

 

póżniej

 

void Timer () //deklaracja pętli timera
{
  for (; //dla ;; powtórzenie operacji
{ 
nazwe tej fukcji do klikania od F1 do F5
Sleep(80); // funkcje zostaja uspione na 80 milisekund
}
}

 

Żeby działał w grze (która jest w Window Mode)

02758850976702993171.png

1300408940gf.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...