Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy Chinole Na Swoich Privach Mają Jakieś Sekretne Ułożenie Bonów Że Pokonują 1 Skillem ?


boooooo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam nieraz grałem na jedych z privów chinskich i tam chinole z jednym skillem zabijają najlepszych ? A dlaczego ?

da5e9f82fbb05240438e374847f4a6f9.gif

Opublikowano

Niekiedy chińscy GMowie faworyzują swoich rodaków, więc odpowiedź sama się nasuwa ;-P

 

Poza tym mają możliwość zakupów w IS.

Jestem wystarczająco dumny z tego, co jednak wiem, aby przyznać z całą skromnością, iż nie wiem wszystkiego;

 

— Władimir Nabokow

 

13631.jpg

32548.png

Moje tuty:

 

Grasz na Yt2Game? Nie wiesz czegoś? Kliknij i się dowiedz!!!

 

Pomogłem? Daj LAJKA!.

Mój kanał na YT.(Kliknij aby wejść) Zapraszam!!

Opublikowano

Jak np są buty to on ma układ bonów max + do hp max % na crita max abs na miecze,2h,sztylety 6 i 7 bon silny przeciwko odpornosc na

W naszyjniku tak samo

Bransa max % na ludzi max hp max abs na magie itp

Oni mają kd 80% z is eq na każdą klase tylko broń ta sama reszta pełna 6/7bonów absów silny przeciwko odporność na itp

Co do zdejmowania na skilla to ja zwykle gram szamanem albo sura bm i nie zdarzyło mi sie paść na skilla przez chinola 3skille minimum a normalnymi polakami to jak ktoś mi bije wirem po 1,5k to ja nawet sie nie ruszam

s2c77Oa.png

Opublikowano

oni poprostu potrafia wybonawac eq i poswiecaja na to pewnie bardzo duzo czasu

zastpsujcie sie do tego tuta to napewne nie zjada was na skile a nawet ich pokonacie

http://www.mpcforum.pl/topic/175703-tutnajlepsze-bony-do-pvp/

860331433165800174608.png

Opublikowano

Ja na yt2www poświęciłem 2 dni od piątej rano do 23 wieczorem i zrobiłem 5 osobnych eq (tak, miecz i zbroja też) wszędzie 10/15 na klase i oczywiście abs'y na bronie profesji, hp, krytyka a to piąte na metki: 100 ataku i 15 potwory. Z lwim śr 43 szło po 15k ^ ^ (wiem, mogłem wbić lepsze śr ale reszta bonów była doskonała. : d).

Przez następny miesiąc pokonałem chyba cały serwer ^ ^

Żaden chińczyk ani razu mnie nie rozwalił (chyba że 2 na 1 na wolnym -,-), ale praktycznie zawsze zostawało mi poniżej 1k hp :F

Więc to z bonusami to chyba prawda :>

b8o4ya.jpg

ŻYCIE NA KRAWĘDZI X D

Opublikowano

macie tu przyklad bonow chinczyka:

bonychinczyka.jpg

 

A tutaj bron od GM , ma bonusy po 20% a na serwerze dostepne byly tylko 10% ... wiec pozdro

 

odgma.jpg

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Opublikowano

macie tu przyklad bonow chinczyka:

bonychinczyka.jpg

 

A tutaj bron od GM , ma bonusy po 20% a na serwerze dostepne byly tylko 10% ... wiec pozdro

 

odgma.jpg

No sami widzicie ;o Jaki to serwer?; d

Gość WhiteSTAR1906
Opublikowano

Wystarczy to, że mają znajomość z GM, lub poprostu grają 20/h na dobe i mają pro eq.

Pozatym wiecie, że co 5 człowiek na ziemi to chińczyk, i że za niedługo "zaleją" naszą planete.

Opublikowano

O kurde Ale ci Chińczycy maj bony musze też takie zrobić sobie na Candylongju i Kd +7 ;]

 

A tak o ogóle jakie serv ?

1369851372-U355713.png

by Regman

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...