Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pytanie Dla Bodaczy Expiących W Grocie Na Pl-U


XxXCyrusXxX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Więc mam pytanie czy w grocie da się expić bodym, ile mniej więcej trzeba mieć defa, Pż

I od razu mówię proszę o wypowiedź ludzi grających tylko i wyłącznie na Polskim Metinie

"...Jeszcze raz mnie obrazisz - odetne Cie od slonca..."

;)

Youtube_logo.jpg<----Mój kanał

Daj Mi -

;)

[Tut]Jak pobierać z pełną prędkością

Opublikowano

zrob sobie eq na diably to bedziesz szybko ubijal,

PZ przynajmniej 15k

Obrony ile powinienes miec bodym to nie wiem bo nie grałem bodym ale buff ze skillami G+ napewno ci sie przyda :P

Opublikowano

zrob sobie eq na ludzi to bedziesz szybko ubijal,

PZ przynajmniej 15k

Obrony ile powinienes miec bodym to nie wiem bo nie grałem bodym ale buff ze skillami G+ napewno ci sie przyda :P

 

Ty jakis ułomy jestes??

Chyba pisal ze osob z PL sie pyta a nie z jakis privow zajeb....

 

Zalezy gdzie expisz

Jak setou to z 60 na diably i 20 strzaly,10 do pz,hp okolo 14k styknie skille conajmniej m9-g1 buff 2xG albo bliski G

jak nie to

10 do pz,14k hp,skille m9,bez buffa sie da ;P

Opublikowano

Synek

Ja mam 77 bodego to ci powiem :D

Mam 60 na diably +30 na strzaly

mam buffa skile m7 razy 3

Aure m9 berek m6 (do expa nie odpalam) Wir m8 i Szarze na g1

I na seatou biore po 3/4 grupki tak na luziku :D

z polowe spota bym ogarnol ale nie chce mi sie na potki kasy meczyc ;)

Opublikowano

Wiecej z 1 grupki w v2 leci po 0.01 albo ~ 0.007

A tu leci tak luzno po 0.06

 

 

@edit xD

Tak wgl ci nie powiedzialem o eq :D

mam 12 k hp

branze na 42 +9 bez zlota w srodku

Ebo +9 bez przetopu

Stal +7 kd +4

zelek +9

Lwia tarcza +9

Opublikowano

hmm dla mnie wyglada to tak ze skile wystarcza ci aura m5+ wirek G1 szarza G1 + dmg hack 13k hp i 700+ defa i bierzesz 2-4 grupki

 

niewspomne o buffku Smoku skille m5+ i leczenie g1+ i spokojnie expisz

Opublikowano

Expil bedziesz pewnie na poczatku groty ;

 

Skille Aura g-p + jakas trutka sr 30+ (jezeli masz nizej to polecam marmury bo bedziesz sie meczyl po prostu)

Berek m1-m10 jak wyzej lepiej expic bez

innne skille starcza m

 

Co do eq;

Powinno starczyć około 600 defa (można zainwestować w konika)

tarcza na 15 blok+ odbicie itd

naszyjnik 10 kryta +pz ,

butki kryt + pz,

zbrojka- pz + % do pz

branza % do pz + pz

hełm-speed ataku + trutka

zatruty +6/+7 i wyżej sr 30% + kd pvm

kolce- tu wystarcza zwykłe ebo +9 z bonem na speeda

 

+ buffek 35% około

takie eq spokojnie wystarczy nam do expa na golemach itd...

Pozdrawiam

Opublikowano

baqnu tak tak trutka +30% hah czlowieku wiesz jak Ciężko wbić taki bon? A wiesz ile taka bedzie kosztowac.... TO NIE PRIV:)

 

 

nie chodzi o ''szanse na otrucie'' tylko o truciaka sr 30+.. moge sie zalozyc ze masz max 40 lv :)

Opublikowano

Baqnu chyba się za bardzo rozmarzył :D. Myślę, że eq na diabły i 750deffa to podstawa. Jak masz zrobione pamiątki to powinno styknąć.

Zbieram + i 5 :P

" Nie powiemy nigdy STOP , bo kochamy Hip - Hop "

Opublikowano

deff jest tam mało istotny nie mówie że 300 Ci styknie :D ale nie musisz mięc go mega dużo musisz mieć duże DMG czyli przyda się truciak z dobrymi śr, aura G+ i buffy ok. G do tego bony na diabły jak najwięcej, minimum 13k HP

Opublikowano

Baqnu chyba się za bardzo rozmarzył :D. Myślę, że eq na diabły i 750deffa to podstawa. Jak masz zrobione pamiątki to powinno styknąć.

haha koles sam expiłem z podobnym eq do 86 lvl... eq na diabły powiadasz ... tak napewno bedzie expil na setaou boshe wez idz na privy i nie wracaj

pamiatki chyba chciałes an pisac konary- nie poniżaj sie;)

Pozdrawiam

Opublikowano

Myślę, że 13-14k hp wystarczy. Ja aktualnie expie w Grocie z truciakiem Sr 29%. Aura G8 i expi się elegancko.

Opublikowano

jak chcesz na PLu expić na setaou.. to powodzenia...

a jak rozmyślisz moją radę expa na golemach(dobry spot) to :

 

-zatruty +6 26sr+

-zbroja... boga +9 uchylenia +4 , 2000 pż

-helm na 21 +9 otrucie(chyba , że masz niski lvl, to zamiast otrucia 30 regenaracji pż)

-bransoletka 2000 pż

-ebonitowe +9

-tarcza na 61 +9 15 bloku, 12 wita

-ametystowy naszyjnik +9 1500 pż i 10 kryt(ew. 2000 pz 10 kryt, omdlenie sie nie nada, bo na nie nie dziala)

-buty feniksa +9 2000 pz/1500 pz 10 kryt

 

konary musowo i buff 35% minimum.. inaczej nie masz co się tam pchać.

 

jakieś pytania?

 

 

aaaa.. no i bez tego eq się nie wybieraj, bo expienie tam po 3 grupy to strata czasu.. jak nie bierzesz całego spota i go nie wybijasz w 30 sekund to idz do czerwonego lasu, też exp jest ładny.

DAWAC MINUSAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Opublikowano

wedlug mnie jak najbardzej :))))) po co znowu kasę tracić ale ja bym włożył all kd +4 kryta i potwora wyciągnął i włożył lepsze kd takie jak wymieniłem i styknie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...