Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy Jest W Gordonie Opcja Żeby Więcej Pkt. Na Zombie Szło?


sidodo111

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

taaa jasne, a może od razu żebyś zaczynał Fireteam od razu na 20 rundzie ?

Opublikowano

no recoil, no spread.... włacz. Celuj w klate. Swoja droga Lenart Twoj post mozna uznać za spam. Możesz dać sobie warna?;>

przecież to logiczne że nie ma takiej opcji ...

 

 

wal w klate, albo kup sobie miotacz ognia wtedy punkty lecą jak szalone ;)

Opublikowano

Popieram kup miotacza i szalej .

Bo inaczej to nie da rady .

 

 

A w gordonie jeżeli chcesz aby szybciej leciały pkt niż dla innych odpal Telekilla aimbota i naceluj na klatę .

Proste .Tylko cię informuję ban murowany

9368_gold.png

Opublikowano

Popieram kup miotacza i szalej .

Bo inaczej to nie da rady .

 

 

A w gordonie jeżeli chcesz aby szybciej leciały pkt niż dla innych odpal Telekilla aimbota i naceluj na klatę .

Proste .Tylko cię informuję ban murowany

 

Ja miesiąc na telekilu zawalałem i nic mi jakoś nie jest. Ban murowany... jak się boisz to spraw sobie nx i wszystko za co trzeba płacić.

Nie zbanują kogoś na kim zarabiają.

r8a4g8.jpg

Opublikowano

Zbanują, Nexon banuje każdego jeżeli ma dowody.

@up

Ty też bd miał bana, jak nie teraz to za miesiąc, lub jeszcze później ale bd miał na 100%.

1364561328-U384748.png


sygna by b4rt4z


Opublikowano

Nie ma opcij takej jak chesz znaleźć.Ale może ktoś ją zrobi.

 

A to z tym kolesiem ma dlatego więcej pkt ponieważ walił w klate i tam leci dużo pkt zanim go zabijesz,więcej niż w HeadShota.

Po prostu próbuj walić w inne miejsca tam gdzie szybko zombi nie zabijasz a leci kupe pkt.Kup se np.Miotacz jak koledzy ci radzili albo jak niemasz kasy na nx to cieżke bronie i jak benda w domu na cabina ferver to ty ich wal gdzie popadnie.

photo-262138.gif

 

Sygnatura może zawierać

dowolną ilość obrazków

dowolny rozmiar obrazków

dowolną ilość adresów URL

dowolną ilość linii

 

Pomogłem daj

psu.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...