Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Klikanie Myszą Na Nieaktywnym Oknie (Zminimalizowanym


Lero

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, szukałem dużo i chciałbym wiedzieć jaki jest skrypt na klikanie myszką w zminimalizowanym oknie. Próbowałem controlclick, ale coś nie działa :P

Z góry dzięki

xpdd6q.gif
Opublikowano

While 1
Controlclick("Nazwa okna","","","Right/Left",1)
sleep(1000)
wend

 

lub gdy masz okno w którym tytuł składa się z nietypowej nazwy, podwójnych słów itd. to walnij klasę:

 

przykład:

 

ControlSend("[CLASS:Notatnik; Title:Bez Nazwy - Notatnik]", "", "[CLASS:Edit; INSTANCE:1]", "l")

Opublikowano

Polecam controlclick... oraz help wiesz co to ? ;> Kliknij f1 w autoit ... :D

Jak nie umiesz czytac to nie czytaj i nic nie pisz...

xpdd6q.gif
Opublikowano

to proste niby masz metka2 mt2 i walisz najpierw rejestracja puzneij pobierasz i puzniej siadasz na to i wybierasz serw ja na przykład mam 2 serw ch2 ch1 ch3 ch4 to jest dobra gra :)

  • 5 miesięcy temu...
Pasjonat
Opublikowano

Witajcie! Przepraszam że odkopuje ale mam podobny problem. Zrobiłem sobie makro do pewnej gry klika ona w określonych odstępach czasu 2 miejsca+ naciska przycisk na klawiaturze. Niby wszystko jest ok ale w tym czasie nie mogę nic zrobić. Czy mógłby ktoś nakierować mnie jak zrobić aby działało to w tle? Z góry dziękuje.

 

@up

Kup sobie słownik.

zbyt duża sygnatura

Opublikowano

Witajcie! Przepraszam że odkopuje ale mam podobny problem. Zrobiłem sobie makro do pewnej gry klika ona w określonych odstępach czasu 2 miejsca+ naciska przycisk na klawiaturze. Niby wszystko jest ok ale w tym czasie nie mogę nic zrobić. Czy mógłby ktoś nakierować mnie jak zrobić aby działało to w tle? Z góry dziękuje.

 

@up

Kup sobie słownik.

Do jakiej gry? Pewnie ma "ochronę przed noobami"...

za duża sygnatura

Opublikowano

NFS World i o dziwo nie ma żadnego zabezpieczenia

Ma...

Z resztą to nie jest normalne GUI z buttonami itd.

Więc nawet controlid nie ma.

 

Nie ma ControlID = Nie ma sposobu na controlclick

za duża sygnatura

Pasjonat
Opublikowano

spróbowałem to zrobić image search, ale nie mogę sobie poradzić z kilkoma rzeczami.

#include <ImageSearch.au3>
Global $x1, $x2, $x3, $x4, $y1, $y2, $y3, $y4
$result1 = _ImageSearch("C:/nfs/panel.bmp", 1, $x1, $y1, 10)
$result2 = _ImageSearch("C:/nfs/jg.bmp", 1, $x2, $y2, 10)
$result3 = _ImageSearch("C:/nfs/dalej.bmp", 1, $x3, $y3, 10)
$result4 = _ImageSearch("C:/nfs/dalej.bmp", 1, $x4, $y4, 10)
$result5 = _ImageSearch("C:/nfs/karty.bmp", 1, $x5, $y5, 10)
$result6 = _ImageSearch("C:/nfs/dalej.bmp", 1, $x6, $y6, 10)
$result7 = _ImageSearch("C:/nfs/ukonczono.bmp", 1, $x7, $y7, 10)
If $result1 = 1 Then
       Send ( "{\}" [, flag] )
EndIf
If $result2 = 1 Then
       MouseClick("left", $x2, $y2)
EndIf
If $result3 = 1 Then
       MouseClick("left", $x3, $y3)
EndIf
If $result4 = 1 Then
       MouseClick("left", $x4, $y4)
EndIf
If $result5 = 1 Then
       MouseClick("left", $x5, $y5)
EndIf
If $result6 = 1 Then
       MouseClick("left", $x6, $y6)
EndIf
If $result7 = 1 Then
       MouseClick("left", $x7, $y7)
EndIf

 

chodzi o result1, program odpowiada errorem:

Error: Missing separator character after keyword.

 

 

@down

nie ruzumiem za bardzo co powiedziłeś :)

Domyślam się że chodzi o jakiś separator lecz nie wiem jak to naprawić, bo bawie się w autoicie od wczoraj. Był bym wdzięczny jeśli ktoś poprawił by mi te kilka linijek i uświadomił jaki błąd popołniłem.Dzięki

zbyt duża sygnatura

Opublikowano

Send ("{\}")

jezeli nie używasz opcji to ich nie piszesz , albo jeżleli kilka a nie uzywasz w kolejności zastępujesz

""

w helpie przy funkcji zawsze masz podane jaka wartość jest domyślna

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano
Send ( "{\}" [, flag] )

Jeśli nie wstawiasz żadnych wartości do funkcji to wstawiasz "" - czyli ma to wyglądać tak:

Send ( "{\}" , "" )

Ale z tego co widać flag jest opcjonalny więc wystarczy tylko:

Send ( "{\}" )

roomy.png

Wczoraj do ciebie nie należy. Jutro niepewne... Tylko dziś jest twoje.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...