Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte][Rozstrzygnięte]Stanowiska Wolne/Zajęte


K0xRLZ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, często przeglądam aplikacje na kidmodów i stwierdzam że przydał by się temat, w którym były by wypisane stanowiska, moderatorzy, kidmodzi i nabór

np.

 

Crossfire:

Moderatorzy: Merkon, Piomal16

KidModzi:Brak

Nabór: Zamknięty

 

Metin2:

Moderatorzy: BlueBlueSky, Joaquin Phoenix, Merkon, Sanuyem, Schittset, Strepsils

KidModzi: andrzejt17, rain1229

Nabór: Zamknięty

 

etc. ^^

 

@Down: to niech ktoś doda ankiete bo ja już nie moge ;/ chciałem ją dodać ale sie wachałem ;x

90560.jpg

 

 

Zanim starość napełni Wasze domy

My będziemy pierwsi - przyjdziemy po kryjomu

W debilnych kostiumach ze sztucznymi rzęsami

Przyjmiecie nas ze strachem z otwartymi oczami

Zobaczcie to wszystko czego się boicie

Ciosy i ostrza odmienią Wasze życie

Zniszczą sen o komforcie - Nowego Chrystusa

Zakrwiawione głowy przestaną się ruszać

 

Opublikowano

Schittset ale szczegółowy jesteś.

 

Proszę wybrani kidmodzi:

http://www.mpcforum.pl/topic/59436-wybrani-kidmodzi/

 

A tu gdzie są potrzebni kidmodzi:

http://www.mpcforum.pl/topic/169470-pilnie-potrzebujemy-kid-modow/

 

Brakuje tylko Gdzie nabór jest zamknięty.

 

Jestem na nie.

Me gusta.

Opublikowano

Faktycznie są tematy, wybacz wyleciało mi to gdzieś ^^

ale i tak przydał by sie temat gdzie było by wszystko ogarnięte ;x

90560.jpg

 

 

Zanim starość napełni Wasze domy

My będziemy pierwsi - przyjdziemy po kryjomu

W debilnych kostiumach ze sztucznymi rzęsami

Przyjmiecie nas ze strachem z otwartymi oczami

Zobaczcie to wszystko czego się boicie

Ciosy i ostrza odmienią Wasze życie

Zniszczą sen o komforcie - Nowego Chrystusa

Zakrwiawione głowy przestaną się ruszać

 

Opublikowano
W metku nie ma Pawła.

 

właśnie :O

nie ładnie... :D

 

co to tematu to nawet fajny pomysł

ex Moderator Metin2 | ex Moderator 4Story


Gość Mounthains
Opublikowano

Miałem zamiar takie coś zrobić, ale boję się, że nie będę go aktualizować z powodu braku czasu

Opublikowano

Ja moge zrobić taki topic i aktualizować go raz/2 razy w tygodniu. tylko ja sie nie będe w obrazki bawił tylko w bbcode ^^ więc jak? tworzyć? ale jak stworzyć to jutro bo dziś to już raczej odpada

90560.jpg

 

 

Zanim starość napełni Wasze domy

My będziemy pierwsi - przyjdziemy po kryjomu

W debilnych kostiumach ze sztucznymi rzęsami

Przyjmiecie nas ze strachem z otwartymi oczami

Zobaczcie to wszystko czego się boicie

Ciosy i ostrza odmienią Wasze życie

Zniszczą sen o komforcie - Nowego Chrystusa

Zakrwiawione głowy przestaną się ruszać

 

Opublikowano

szkoda, w takim razie nie pomoge, ale widac ze będzie jeszcze troche sprzeczek w tym temacie ;d

90560.jpg

 

 

Zanim starość napełni Wasze domy

My będziemy pierwsi - przyjdziemy po kryjomu

W debilnych kostiumach ze sztucznymi rzęsami

Przyjmiecie nas ze strachem z otwartymi oczami

Zobaczcie to wszystko czego się boicie

Ciosy i ostrza odmienią Wasze życie

Zniszczą sen o komforcie - Nowego Chrystusa

Zakrwiawione głowy przestaną się ruszać

 

Opublikowano

Niby dlaczego nie?

 

Jest przecież paru GM'ów + Admini :)

 

Mi się pomysł podoba, gdybym mógł sam bym taki temat założył ^^

 

 

 

1377531174-U173186.png

 

Opublikowano

wiesz założyć to nie problem, ale pytaj potem każdego Moda, czy potrzebuje kogoś, orientuj się czy ktoś wyleciał/odszedł z danego działu. To jest wg. mnie ciężkie i długie zadanie. Jeśli nie wiesz czy dany moderator potrzebuje pomocy, zapytaj go grzecznie na PW i tyle, czasem aplikacja to czysta formalność.

 

 

@down

tak Ty sprawdzisz kidmodów z listy, ale z moderatorami tak nie zrobisz, więc tutaj jest już większy problem, prawda ?

Opublikowano

@UP: sprawdzać kto wyleciał i kto przyszedł to nie problem... bynajmniej nie dla mnie (i myśle że dla kogoś kto nie jest leniwy też nie jest)

sprawdzic czy zamknięta czy otwarta? może być niewielki kłopot. Jednak często administracja pisze przy odrzuceniu aplikacji że jest zajęte, jeśli tego nie napiszą to można to interpretować jako że stanowisko nadal jest wolne :)

90560.jpg

 

 

Zanim starość napełni Wasze domy

My będziemy pierwsi - przyjdziemy po kryjomu

W debilnych kostiumach ze sztucznymi rzęsami

Przyjmiecie nas ze strachem z otwartymi oczami

Zobaczcie to wszystko czego się boicie

Ciosy i ostrza odmienią Wasze życie

Zniszczą sen o komforcie - Nowego Chrystusa

Zakrwiawione głowy przestaną się ruszać

 

Opublikowano

Miałem zamiar takie coś zrobić, ale boję się, że nie będę go aktualizować z powodu braku czasu

 

panie adminie, sam pan nie jest. ;x

Opublikowano

Jestem na TAK! Co chwilę tylko widzę aplikacje na kidmoda do działu metin2 + odpowiedź moderatora " jestem na nie, team full "

02402750183503470554.png

| exKidMod Soldat | NFS:W Helper|

Gość Mounthains
Opublikowano

panie adminie, sam pan nie jest. ;x

 

A kto inny to zrobi -.-. Coś się wymyśli :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...