Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak Dać Komuś Bana Na Ip Na Serwerze Hamachi


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zapewne każdy z was zastanawiał się jak dać komuś bana na IP na serwerze hamachi, dziś zaprezętuje jak to zrobić

 

 

 

1. Wchodzimy w PortMapa

 

2.Zaznaczamy głowny port gry, domyślnie 11002

 

3.W lewym górnym rogu klikamy modyfikuj Modyfikuj_arnxas.jpg

 

4.Wyskoczy nam takie oto okienko

 

 

img...enko_arnxax.jpg

 

 

Po lewej stronie okienka mamy napis Carna Lista,a pod nim dwie rubryczki

 

Kopia-Oki_arnxae.jpg

 

 

W Wejść IP oraz Wyjść IP wpisujemy IP gracza, którego chcemy zbanowac, (IP z Hamachi)

 

Następnie klikamy Dodaj

 

Teraz mamy pewność, że nikt nie zaloguje sie z tego IP

 

Zawsze można zbanować gościa w hamachi, ale gdy mamy kilka sieci trzba to zrobić na każdej z nich wiec ten sposób jest szyby i łatwiejszy

 

Będe wdzieczny jak ktos da to do spisu ; >

Opublikowano

A czy to tylko na serwerze hamachi działa acha i czy jak by działało na no hamachi to czy jest coś żeby znaleść jakiegoś ziomka IP?

Zajmuję się tworzenie mojego serwera do gry metin2 poszukuję kilku gmów zrobie forum i dam link ale forum , żeby pisać podania na GM nie spamcie mi na PW

 

 

 

 

 

proszę o add.png

 

 

nowyobrazbitmapowywindoq.png

Opublikowano

Nie polecam tego sposobu.

Kolega próbując tak robić po pewnym czasie

miał dużo problemów z portami, np. zaczeły wyłączać się same i wgl...

Ten sposób stosowany na portmapie jest bardzo kiepski. ;)

jedcy.gif

Opublikowano

@UP

 

Nigdy nie miałem tego typu problemów, nie ma się czego obawiać.

 

@2xUP

 

Nigdy nie bawiłem się w No-Hamachi, wiec nie wiem 

 

 

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...