Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Zostaniesz połączony z serwerem


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam taki problem że Mam odpalony serwer w sysinstall mam w te IPV4 itp w tym calym oknie wszystko dobrze na 100% zrobione

Pormapy odpalone przyczym w kazdym z portów mam IP z hamaci z końcuwką 100 kazdy z portów jest odpalony poprawnie świecą sie na zielono

wszystko jest jak byc powinno 2 ziomkow robilo mi spol i ja tez i jak wchodzę w gre pisze zostaniesz polonczony z serwerem jak cos winna spol to niejest na 100%

w wirtual machine pisze ze serwer on bo wiem hamaci mam wlonczone i sieci zrobione są wszystko jest jak byc powinno a jednak pisze zostaniesz polonczony z serwerem pomuzcie mi blagam

Pomogłem Lub Prubowałem Daj + A Odwdzięcze Się +

 

 

TuT Jak Naprawić Connection Refused.

www.mpcforum.pl/topic/155399-tut-connection-refused/

Opublikowano

Wygląda na to, że wszystko jest dobrze, więc trzeba szukać błędu. Wpisałeś /etc/rc.d/netif restart przed wpisaniem ./start ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...