Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Hot] [Tut]Mieszanka Modów, Rezultat Drobnego Bota


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Otóż połączyłem dzisiaj parę modów :D W rezultacie wyszedł mi taki bocik, który się co prawda nie rusza, ale za to nadaje się on np. na zaklęte ;]

 

1. Ściągamy DMG hacka z tego tematu (od GS4LIVE1YT):

To jest ukryta treść, proszę

 

2. Ściągamy najnowszego Kamer Moda ze strony:

To jest ukryta treść, proszę

 

3. Torrentujemy i patchujemy naszego metina.

 

4. DMG hack wypakowujemy do głównego folderu metina.

 

5. Kamer Mod instalujemy do Folderu głównego naszego metin2pl.

 

6. Odpalamy metina przez Kamer Moda.

 

Jak to działa?:

Otóż tak, gdy odpalimy grę zakładamy nasze EQ (musi być już takie +6 około) i idziemy na coś co jest agresywne i nas samo bije :P (bez łuczników). Ja na przykład wybrałem zaklęte, do dropienia FMSów itd.

No więc później wpisujemy na czacie głównym komendy: /hack (ustawiamy jak nam się podoba), /autopot (też ustawiamy jak nam się podoba) i /pickup (odpala podnoszenie z ziemii).

 

Jeżeli staniemy na środku jakiegoś większego respu to spokojnie możemy odejść od komputera i postać będzie sama biła (DMG hackiem), sama pociła (/autopot) i sama zbierała itemy (/pickup), a potwory same do nas przylecą bo są agresywne.

 

Do tego przydałby się jeszcze ten oto autologin od Kamera:

To jest ukryta treść, proszę

ale niestety przez odpalanie przez KamerModpl nie wiadomo jaka jest nazwa procesu. Nie znajduje ani metin2client.bin, ani metin2mod.bin .

 

Może kiedyś się to rozwiąże. Póki co mamy to :D

 

 

@EDIT Próbuję dodać tego botka:

To jest ukryta treść, proszę

Niestety "Uneable to open proces memory" ; / Tak byłby już bocik xD

 

@W razie problemów proszę pisać.

Opublikowano

Juz lookam :] Pielwsy xD

 

EDIT:

mam to :] słabe ;] wystarczy ze grupka bedzie 1 yard od twojej postaci dalej niz wyznaczono i postac moze stac kilka godzin bezczynnie:p polecam expic ;]

Opublikowano

Dlatego piszę, że na respach mobów agresywnych :D Może znajdzie się jakiś MobLock, czy coś to dopełniłoby bota :D

Opublikowano

@UP To ma być tylko rozpoczęcie tematu xD Widzisz, że kombinuję z Moblockami :D Niestety trzeba jeszcze coś znaleźć :D Mobber hack v1.0 nie działa bo mam "uneable to open proces memory". Tak byłoby już coś, co samo zbiera spot, poci, zbiera drop, atakuje ; d

Opublikowano

A ja tam tego uzywam teraz poki nie dziala dmg an ninjy i zarabiam.(sam bym nie wpadl na taki pomysl) Btw. W jakich godzinach EM2 jest darmowy?

Opublikowano

PSSSSSSSSSS...Koleś to samo miałem opublikować z tydzień temu jak zobaczyłem tego DMG i go pobrałem ale pomyślałem że to będzie za MOCNA ŚARA!!!!!

POZDRO...Bo ty tu nic nie robisz tylko MOD+DMG i to wszystko tak że odpuściłem.

THX TYM DZIECIOM CO MNIE JUŻ WYMINUSOWAŁY;*

Kradnę , Gwałcę , I Morduje

^^

 

 

Większość Debili Czytając To Trzymają Rękę Na Myszce Nie Zdejmuj Już Za Pózno :)

 

 

 

 

 

Daj - Jeśli Pomogłem :P

 

 

 

 

 

 

NIE JESTEM NOBEM!!!

 

 

 

1.Językiem nie możesz dotknąć każdego zęba...

2.Jesteś idiota,bo właśnie to sprawdziłeś/aś.

4.Jesteś ślepy/a...Nie zauważyłeś/aś pkt nr 3.

5.Teraz to sprawdzasz...

6.Teraz się śmiejesz bo jesteś idiota...

7.Zaraz wkleisz to na swój profil...

8.Uśmiechasz się,bo się cieszysz ,że następni będą tak głupi jak TY

 

 

 

 

Dołączona grafika

 

Jeśli uważasz ze Justin Bieber to Peda* , ge* , ciot* Daj mi - , jeśli odwrotnie to daj mi +

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...